گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۱:۰۱ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ شناسه خبر : ۹۴۵۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان گفت: برای مقابله با دسیسه ها و توطئه های دشمنان ضروری است فضای مجازی مدیریت شود.

علیرضا فیروز فر امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی،اظهار داشت: به منظور عدم تحقق برنامه های دشمنان که با استفاده از فضای مجازی درصدد اجرای برنامه ها و توطئه های خود هستند، باید از این ابزار برای مقابله و به بیان مقام معظم رهبری برای تودهنی به دشمن استفاده شود.

وی با بیان اینکه این اولین بار نیست که در خصوص فضای مجازی هشدارهای مقام معظم رهبری را شاهد هستیم، افزود: ایشان از دهه گذشته هشدارهای بسیاری را در این زمینه داده اند که ضروری است همگان به این توصیه ها توجه کنند.

این استاد دانشگاه با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص فضای سایبری و مجازی،گفت: ایشان احیا کننده، شورای عالی شورای مجازی در کشور هستند.

فیروز فر با اشاره به تاثیرات فضای مجازی بر زندگی افراد، گفت:هشدار مقام معظم رهبری مدیریت این فضا است چرا که ایشان معتقدند تا چند سال آینده مدیریت ها خارج از توان خواهد بود و شاید به گونه ای فضای مجازی مدیریت را در دست گیرد.

وی خاطرنشان کرد: به بیان مقام معظم رهبری زمانی خواهد رسید که عملا دولت ها در مقابل این فضا نمی توانند پایداری کنند و همه چیز از بیرون هدایت خواهد شد.

این استاد دانشگاه بیان داشت: اگر نجنبیم و خودمان را در این فضا پیش نبریم مشکل خواهیم داشت.

فیروز فر برضرورت مدیریت و برنامه ریزی در زمینه فضای مجازی تاکید کرد و گفت: باید همگان در این زمینه حساس بوده و به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به نقش آفرینی بسیج در مدیریت فضای مجازی، گفت: بسیج همانگونه که در همه عرصه ها مدیریت جهادی داشته است، در این فضا نیز باید این برنامه را پیاده سازی کنند.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: نقش بسیج نمی تواند جدای از جامعه باشد و بسیج باید با حرکت جهادگونه در این زمینه باید عمل کند.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
8 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات