گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۴:۱۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ شناسه خبر : ۹۴۵۲
امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان گفت: به فضل الهی در پرتو مقاومت و تلاش بی‌وقفه مسئولان و یاری مردم از مشکلات عبور کرده و تحریمها را شکست می‌دهیم.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله علی خاتمی امروز در خطبه نماز جمعه این هفته با اشاره به اینکه با تلاش بی‌وقفه از تحریمها و مشکلات عبور خواهیم کرد اظهار کرد: به فضل الهی در پرتو مقاومت و یاری مردم و مسئولان با کار و تلاش و بی‌وفقه از مشکلات عبور کرده و تحریها را شکست خواهیم شکست.

وی با اشاره به اینکه همانند جنگ تحمیلی که صدام را به خاک سیاه نشاندیم در برابر این مشکلات نیز تمام قد خواهیم ایستاد تصریح کرد: برخلاف تصورات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر روز موفق‌تر و زنده‌تر می‌شود.

امام جمعه زنجان با تاکید بر این در طول چل سال گذشته در برابر همه توطئه‌های دشمنان ایستادیم افزود: دشمنان امروز را هم به سرنوشت صدام دچار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید قدر خدمت در این نظام را بدانند چرا که این نعمت بزرگ پروردگار است افزود: مسئولان باید مراقب باشند تا به گرایش اشرافی‌گری و اصراف و رفتارهایهای طاغوتی نداشته باشید.

آیت الله خاتمی خاطر نشان کرد: راه٬ راه اسلام است هر چند که ما نمی‌توانیم همانند امیرالمومنین(ع) عمل کنیم ولی می‌توانیم راه این امام را داشته باشیم و باید در این سمت حرکت کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در طول 40 سال گذشته پیش‌بینی‌های زیادی در براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران می‌کردند ولی کار نتوانستند بکنند اظهار داشت: همه ملت ایران همواره در دفاع از نظام در صحنه هستند و تا به امروز نقشه دشمنان را نقشه برآب کردند.

امام جمعه زنجان استفاده از ظرفیت‌های جوانان را از تاکیدات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: با تکیه بر نیروی جوانان تحریمهای کنون را با کار و تلاش به شکوفایی تبدیل می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه توجه به قشر جوان را از تاکیدات رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و افزود: باید به قشر جوان میدان داده شود و انقلابی کردن نیز از جمله موارد مورد تاکید رهبری انقلاب است.

آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه باید برای عبور از این مشکلات انقلابی عمل کنیم ابراز کرد: در هر جایی که انقلابی عمل کردیم توانستیم به پیروزی برسیم و نتیجه مثبتی برای کشورمان داشته باشیم.

وی بیان کرد: در هر جایی هم غافل شدیم نتیجه برعکسی گرفتیم و باید درس دیگری از این تجربه درخشان داشته باشیم.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
5 + 7 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات