گروه:اقتصادي
ساعت :  ۲۰:۰۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ شناسه خبر : ۹۴۲۱
معاون امور عمرانی استاندار زنجان:
معوقات کارکنان سازمان همیاری شهرداری پرداخت می شود/ بدهی انباشته شده سازمان همیاری شهرداری ها

معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: معوقات کارکنان سازمان همیاری شهرداری های زنجان با تغییر ساختار پرداخت می شود.

به گزارش موج رسا; مهرداد سلطانی در جمع خبرنگاران استان زنجان، اظهار داشت: تمام کارکنان سازمان همیاری شهرداری های زنجان چند ماه است که حقوق معوقه دارند.

وی با اشاره به مشکلات ساختار این سازمان،ادامه داد: در گذشته تکالیف و تعاریف خواسته شده از این سازمان درست نبوده است و از این سازمان تکالیف دولتی خواسته شده است در حالی که دارای تعریف خصوصی است.

این مسئول با اشاره به جذب بالای در این سازمان، خاطرنشان کرد: این سازمان ساختار غیر دولتی برای جذب درآمد داشته است.

معاون امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه درست کردن ساختار غلط 20 ساله سخت است،افزود: حقوق کارمندان این سازمان قبلا از طریق منابعی که تعریف می شد،حقوق ها پرداخت می شد،اما امروز دستمان در این زمینه نیز بسته است.

سلطانی ادامه داد: بدهی انباشته شده این سازمان اجازه نمی دهد بتواند خود را چابک کند ضمن اینکه این کار زمان بر،هزینه بر و سخت است.

وی گفت: در اسرع وقت اقدامات فوری برای رفع مشکلات این سازمان در استان انجام می شود و هدف این است که تغییر ساختار اتفاق بیفتد.

شهردار زنجان در ادامه این جلسه، اظهار داشت: شورای شهر ترکیبی از تفکرات،تخصص و نگرش های مختلف است و کار کردن با این مجموعه ممکن است در برخی مسائل چالش هایی را وجود آورد.

معصومی با بیان اینکه رضایت نسبی از فعالیت های شهرداری به این دلیل است که برآیند تصمیمات علمی و منطقی بوده است،ادامه داد: همانطور که در سوابق من هم دیده می شود، تلاش کرده ام سالم کار کنم،.

وی با اشاره به اینکه به هیچ عنوان برای بقای خودم در شهرداری سلامت اخلاقی و کاری را زیر سئوال نمی برم، گفت: تا کنون وامدار کسی نبوده ام.

شهردار زنجان با بیان اینکه در ابتدای ورودم به زنجان در انتصابات مشورت می گرفتم ولی امروز افراد را می شناسم و انتصابات را انجام می دهم.

معصومی خاطرنشان کرد: قراری برای عزل و نصب ندارم اگر چه از اعضای شورا مشورت می گیرم، اما در نهایت خودم تصمیم می گیرم.

وی گفت: اینکه یک خبرگزاری بدون اینکه از من سئوال کند،در حال یکه همه تیرها به سمت شهرداری است،به تک تک اعضا زنگ می زند و گلچین و برگرفته اهداف خود را بیان کند، این موضوع از شان خبرگزاری و خبرنگاری دور است.

شهردار زنجان بیان داشت: اگر چه حق قانونی شهردار است که مسئول دفتر، روابط عمومی و معاون به محل خدمت بیاورد، اما اینگونه عمل نکردم و هیچ گونه جذب نیرویی در شهرداری اتفاق نیفتاده است.

معصومی خاطرنشان کرد: ما نیروی فصلی داریم که نیاز شهرداری است و این افراد دو ماه تا چهار ماه به کار گیری می شوند که در این به کارگیری ها نیز به سوابق گذشته افراد نگاه می شود.

وی گفت: دو نفر نیرو آورده ایم که در بخش سیما و منظر شهری کار می کنند و تنها چهار ماه در زنجان خواهند بود، اولویت اصلی ما برون سپاری بوده است.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
8 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات