گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۳:۲۶ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ شناسه خبر : ۹۴۱۶
استاندار زنجان:

استاندار زنجان با تاكيد بر تسريع در اجراي پروژه‌ها عمراني در استان و نظارت بر روند اجراي آنها گفت: اجرای عملیاتی پروژه‌ها، شاخص ارزیابی عملکرد شهرداران و مدیران است.

به گزارش موج رسا; فتح‌اله حقیقی امروز در جلسه ستاد بازآفرینی بافت‌های فرسوده شهرهای زنجان، با تاکید بر اینکه شهرداران استان باید در جذب تسهیلات و اجرای طرح های بازآفرینی بافت فرسوده شهرهای استان، پیشرو باشند، اظهار کرد: پیشرو بودن به معنای برنامه‌ریزی دقیق و برخورداری از زمانبندی در اجرای پروژه‌های شهری است.

وی جذب اعتبارات ملی و استفاده از اهرم‌های کمک‌کننده افزایش بودجه را مهم دانست و گفت: باید با آینده‌نگری و برنامه ریزی دقیق، پروژه‌ها به گونه ای احداث شود که پس از چندسال همچنان کارایی و استحکام لازم را داشته باشند و نیازی به تخریب آن نباشد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه پروژه‌های دارای اولویت استان باید با جدیت پیگیری شود، افزود: ۳۹ پروژه عمرانی اولویت‌دار استان مشخص شده است که باید تسریع یافته و به بهره‌برداری برسد.

وي خاطر نشان کرد: باید ساختار اقتصادی محلات نیز مورد توجه قرار گیرد، چرا که توسعه ساختار اقتصادی شهرها از بازسازی آن مهمتر است.

وی همچنین بر ضرورت شناسایی اراضی دولتی تاکید کرد و گفت: باید برنامه ریزی منسجمی درخصوص بهسازی تمامی اراضی بدون تعصب انجام پذیرد.

استاندار زنجان تشکیل منظم کارگروه های ذیل ستاد بازآفرینی، توسعه گردشگری استان بویژه شهرستان سلطانیه، معرفی ظرفیت های خیریه های زنجان و استفاده از تجربیات عملیاتی و شهرسازی پیشین در استان از دیگر موارد مورد تاکید استاندار زنجان در این ستاد بود.

وي با بیان اینکه باید فلوچارت‌های زمانبندی اجرای پروژه‌ها تنظیم و بر اساس آن، پیگیری های لازم صورت گیرد، ادامه داد: ارزشیابی شهرداران و مدیران زیربط بر اساس فعالیت و پیگیری عملی در راستای اجرای پروژه‌های مهم استان انجام خواهد شد.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
8 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات