گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۱:۲۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ شناسه خبر : ۹۳۶۴
فرماندار خرمدره:
پروژه‌های عمرانی، بهداشتی و صنعتی شهرستان خرمدره پیگیری می‌‎شود/ برای توسعه خرمدره نیازمند همراهی مردم هستیم

فرماندار خرمدره از پیگیری پروژه‌های عمرانی، بهداشتی و صنعتی شهرستان خرمدره خبر داد.

به گزارش موج رسا; حجت محمدی در نشست با جمعی از معتمدین ،ریش سفیدان و فعالان اجتماعی خرمدره با ارائه گزارشی از اقدامات خود اظهار کرد: هرآنچه که در شهرستان اتفاق افتاده و از نیازهای چندین ساله مردم که محقق شده همگی با همکاری خود  مردم ،امام جمعه ،مسوولین شهرستان و مساعدت  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بوده است.

فرماندار خرم دره با تشریح اقدامات صورت گرفته از طریق فرمانداری عنوان کرد: رفع توقیف اسناد زمین های شهرک صنعتی، اخذ مجوز احداث میدان ورودی شهر، ساماندهی ایستگاه راه آهن، بازگشایی حمام تاریخی یان یان، بازگشایی راه ارتباطی روستای خلج به روستای داودگر، بازگشایی راه ارتباطی خرم دره به قیدار  بازگشایی راه ارتباطی سوکهریز به رحمت آباد ،اصلاح ورودی روستای انجلین ، جذب اعتبارات لازم برای شهرستان بویژه شهرداری برای اتمام پروژه های عمرانی داخل شهر ، جذب سرمایه گذار در شهرک صنعتی ، پیگیری راه خرمدره به شمال ، حل مشکل زمین های اصناف ،پیگیری و اخذ موافقت استانداری برای احداث بیمارستان جدید، پیگیری برای اصلاح نرخ بهای گاز مصرفی برخی از اقدامات ما از زمان حضور در این شهرستان است.

محمدی به تعامل نماینده با فرمانداری وارتباط خوب آن با مسوولین کشوری  وزرا و معاونین آنها اشاره کرد و افزود : تاکنون 10 جلسه و دیدار با وزرای وزارتخانه ها در موضوعات مختلف مربوط به شهرستان در تهران داشتیم  که به حول قوه الهی در همه این دیدارها توانستیم اعتبارات و امکانات خوبی بگیریم.

فرماندار خرم دره  مردم را ولی نعمت مسوولین دانست و افزود: مسوولین برای خدمت صادقانه به مردم در پست های مختلف انتصاب می شوند و اگر خدمتی صورت میگیرد  وظیفه هر مسوول است و نیاز به تقدیر و تشکر نیست و از طرفی قدردانی مردم باعث دلگرمی مسوولین می شود و آنها را در ادامه راه خود موفق تر و باانگیزه تر می سازد.

محمدی در پایان از مردم خواست تا برای توسعه و پیشرفت شهرستان خرم دره  و کمک به دولت در کنار مسوولین باشند چرا که هر جا اگر توسعه ای و پیشرفتی باشد قطعا با کمک مردم بوده و مسوولین به تنهایی نمیتوانند در این امر موفق شوند.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات