گروه:سیاسی
ساعت :  ۰۹:۱۵ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ شناسه خبر : ۹۳۳۵
واشنگتن‌پست:
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به بررسی دروغ‌های رئیس جمهور آمریکا طی سال ۲۰۱۸ پرداخته و نوشت که ترامپ در سال ۲۰۱۸ به طور میانگین هر روز ۱۵ دروغ گفته است.

به گزارش موج رسا; به نقل از واشنگتن پست، "دونالد ترامپ"،رئیس جمهور آمریکا در سال 2018  بطور متوسط 15 بار در روز آشکارا دروغ گفته است.

بر اساس گزارش روزنامه واشنگتن پست، ترامپ 7600 بار طی سال 2018 دروغ گفته که 3 برابر سال گذشته است که طی آن 1989 دروغ گفته بود. در ماه سپتامبر ترامپ 600 بار، در ماه اکتبر-1200 و در ماه نوامبر-900 بار دروغ گفت. در ماه دسامبر او به شاخص ماه مه بازگشت و فقط 200 دروغ سرهم کرد.
 
تقریبا یک چهارم اعلامیه های غیر واقعی او به زمان فعالیت‌های انتخاباتی او پیش از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری بوده و همان تعداد در زمان صحبت با خبرنگاران و حدود 17 درصد در توییتر منتشر شدند.
 
دروغ های رئیس جمهور آمریکا هم در رابطه با رویدادهای عادی و هم جدی بیان شده اند. مطابق با نظرسنجی روزنامه نامبرده در ماه دسامبر تقریبا سه نفر از هر 10 نفر آمریکایی حرفهای ترامپ را مورد شک و تردید قرار دادند.
 
جیمی کیمل مجری شو تلویزیونی آمریکایی گفت که می داند رئیس جمهور چه وقت دروغ می گوید و چه وقت حرفش راست است. به گفته وی، ترامپ دروغ هایش راهمیشه با سه کلمه «این حقیقت است» به پایان می برد.
 
منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 3 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات