logo
امروز : یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۱
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/5/31 ] [ 8 شوال 1441 ]

واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی ترکها از هفته آینده در زنجان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در مورد وضعیت جذب سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی آتی‌تی زنجان گفت: در حال حاضر دو شرکت در این شهرک فعالیت دارند و 22 قرارداد سرمایه‌گذاری نیز منعقد شده است.

ضرورت ورود انجمن‌ حمایت کننده از حقوق مصرف کنندگان به افزایش اجاره بها در زنجان

معاون عمرانی استاندار زنجان گفت: در حال حاضر با توجه به اینکه بنگاه‌های سنتی از رده خارج شده‌اند، قیمت‌گذاری در اجاره بها نیز به سبک‌های جدید انجام می‌شود.

روستاییان زنجانی مراقب حمله گرگاس باشند

مدیرکل محیط زیست استان زنجان با اشاره به موضوع حمله یک قلاده گرگ به اهالی یکی از روستاهای خرمدره گفت: احتمال حمله گرگ در این فصل به انسان وجودن ندارد بنابراین مورد توسط یک گرگاس اتفاق افتاده است.

تشدید مقابله با احتکار نهاده‌ها در استان زنجان/ مشکل کمبود سموم در زنجان برطرف می‌شود

رئیس جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه مشکل کمبود سموم با واردات سموم یارانه‌دار از سایر استانها‌ مرتفع می‌شود گفت: در حال رایزنی برای تحقق این موضوع در استان زنجان هستیم.

هجوم مردم به مراکز تعویض پلاک در زنجان

رئیس راهور استان زنجان از ازدحام مردم زنجان در مراکز تعویض پلاک گفت: مردم برای انتقال مالکیت خودرو و ثبت نام در طرح جدید خودروها به مراکز تعویض پلاک هجوم آوردند.

کوهنوردی استان زنجان در کشور پیشتاز است

رئیس فدراسیون کوهنوردی و سنگ‌نوردی با اشاره به پویایی ورزش کوهنوردی و صخره نوردی در زنجان گفت: در بدترین حالت 50 درصد تیم ملی زنجانی است.

بازگشائی مجدد بزرگترین گنبدآجری جهان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از بازگشایی مراکز تاریخی و گردشگری این استان با رعایت دستورهای بهداشتی خبر داد.

امتحانات مدارس در زنجان با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

رئیس اداره بهداشت و تندرستی آموزش‌وپرورش استان زنجان با اشاره به تشکیل شورای نظارت بر حسن اجرای پروتکل‌های بهداشتی، گفت: رعایت پروتکل‌ها بهداشتی در امتحانات موردتوجه است.

اعمال تحریم‌ها بیانگر درماندگی و استیصال دولتمردان آمریکایی است

امام جمعه و استاندار زنجان تاکید کردند: نشانه دیگری از بغض و کینه آمریکا نمایان شد و این بار تحریم وزیر دانشمند و انقلابی کشور بهمراه فرمانده عزیز و شجاع نیروی انتظامی و ۶ نفر دیگر از فرماندهان ارشد ناجا بیانگر درماندگی و استیصال دولتمردان آمریکایی است.