logo
امروز : سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/7 ] [ 13 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۹۲۸

جمعی از فرهنگیان در مقابل آموزش و پرورش زنجان تجمع کردند+ تصاویر

جمعی-از-فرهنگیان-در-مقابل-آموزش-و-پرورش-زنجان-تجمع-کردند+-تصاویر

جمعی از فرهنگیان جهت رسیدگی به مشکلات صنفی شان در مقابل آموزش و پرورش استان زنجان تجمع کردند.

به گزارش موج رسا; امروز جمعی از فرهنگیان به منظور رسیدگی به مشکلات صنفی‌شان در مقابل آموزش و پرورش زنجان تجمع کرده و خواستار رسیدگی مسئولان به حقوق مزایای فرهنگیان شدند.

یکی از فرهنگیان که در این جمع حضور داشتند با اشاره به علت تجمع معلمان در مقابل آموزش و پرورش اظهار کرد: ما برای رسیدن حقوق خود در این مکان تجمع کردیم تا شاید با این روش بتوانیم به حقوق خود برسیم.

وی با اشاره به اینکه این تجمع صنفی فرهنگیان به صورت سراسری بوده است افزود: همسان سازی حقوق بازنشسته‌های فرهنگیان با سایر دارات، تامین بیمه درمانی، مسکن فرهنگیان و غیره از مشکلاتی است که تاکتون علارغم پیگیری محقق نشده است.

این معترض با اشاره به مسکن فرهنگیان پونک زنجان افزود: مسکن فرهنگیان زنجان از سال 83 کلنگ‌زنی شده و در حال نیز این واحد‌ها به متقاضیان تحویل داده نشده است.

وی افزود: قول‌هایی از تحویل این واحد‌ها در مدت یک ماه و چند ماه داده شده ولی تاکنون هیچ نتیجه نداده است.

فرهنگیان ابراز کردند: اداره کل آموزش و پرورش باید مشکلات مسکن واحد‌های فرهنگیان را بررسی و حل کند ولی تا به امروز علت سکوت اداره کل نامعلوم است.

یکی دیگر از فرهنگیان در رابطه با حقوق فرهنگیان ابراز کرد: در مجموع فرهنگیان در سطح پایینی از حقوق در جامعه قرار دارند و با مقایسه با برخی از دیگر کشورها این قشر مورد ظلم و تبعیض واقع شده‌اند.

یعقوبعلی عبادی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان زنجان در جمع تجمع‌کنندگان حضور پیدا کرد و افزود: نقش ما انعکاس و پیگیری مشکلات فرهنگیان است و همه استانها نیز نقش انعکاس و پیگیری مشکلات را دارند.

وی با اشاره به اینکه همه اعتبارات ما ملی بوده است افزود: اعتباراتی که هر ساله به آموزش و پرورش داده می‌شود توزیع می‌شود و در صورت عدم تخصیص اعتبار پیگیری‌های لازم نیز انجام می‌شود.

عبادی خاطر نشان کرد: اگر تمایل داشته باشید این مشکلات به صورت کتبی نوشته شده تا پیگیری‌های لازم انجام شود.

 تجمع فرهنگیان

تجمع فرهنگیان

تجمع فرهنگیان

تجمع فرهنگیان

تجمع فرهنگیان

//ع

   

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *