گروه:ورزشي
ساعت :  ۱۰:۳۸ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ شناسه خبر : ۹۲۵۰
رئیس هیئت اسکواش استان زنجان:
حضور دو اسکواش‌باز زنجان در اردوهای تیم ملی/ مرحله دوم اردوی تیم ملی در زنجان برگزار می‌شود

رئیس هیئت اسکواش استان زنجان از حضور دو اسکواش‌باز زنجان در اردوهای تیم ملی خبر داد.

سید ولی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; از حضور دو اسکواش‌باز زنجانی در اردوهای تیم ملی خبر داد و اظهار کرد: کار در بخش قهرمان پروری را از سال‌های گذشته آغاز کرده‌ایم که در آینده تعداد ورزشکار زیادتری در اردوهای تیم ملی حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت اسکواش استان زنجان با بیان اینکه امیرمحمد اسمعیلی در رده سنی زیر 9 سال به اردوی تیم ملی دعوت شد، تصریح کرد: این حضور خبر خوبی برای اسکواش استان زنجان است و این ورزشکار از آینده‌سازان این رشته خواهد بود.

وی در ادامه از دعوت مهدی حسین‌زاده در رده سنی زیر 15 سال به مرحله نخست اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: این مرحله از اردوها در شیراز برگزار شد و اسمعیلی نیز در بیرجند و به جمع ملی پوشان راه پیدا کرد.

موسوی همچنین به برگزاری اردوی تیم ملی در مرحله دوم خود و به میزبانی زنجان اشاره کرد و افزود: مرحله نخست این اردوها نیز در زنجان برگزار شد که مرحله دوم آن نیز با قبول میزبانی در زنجان برگزار می‌شود.

رئیس هیئت اسکواش استان زنجان بیان کرد: با استانداردسازی کورت‌های اسکواش در استان زنجان پیشرفت خوبی در این رشته ورزشی حاصل شده است.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات