logo
امروز : سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۹
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/21 ] [ 28 شعبان 1444 ]
شناسه خبر : ۹۱۷۶
رئیس ستاد برگزاری دهه فجر استان زنجان:

سخنرانی مهدی چمران در مراسم 9 دی زنجان/ حضور پرشور در مراسم 9 دی صلابت نظام اسلامی را به نمایش می گذارد

سخنرانی-مهدی-چمران-در-مراسم-9-دی-زنجان-حضور-پرشور-در-مراسم-9-دی-صلابت-نظام-اسلامی-را-به-نمایش-می-گذارد

رئیس ستاد برگزاری دهه فجر استان زنجان گفت: مهدی چمران، عضو سابق شورای اسلامی شهر تهران در مراسم 9 دی زنجان سخنرانی می کند.

سعید حسینی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: برنامه ویژه 9 دی امسال با حضور مهدی چمران، عضو سابق شورای شهر تهران در زنجان برگزار می شود.

وی افزود: این برنامه ساعت 10:30 روز نهم دی ماه با حضور آحاد مردم و مسئولان در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان برگزار می شود.

این مسئول با اشاره به برنامه ریزی برای برنامه های 9 دی، افزود: اقدامات مطلوبی برای اجرای برنامه ها انجام شده است و اقلام فرهنگی و پوسترها در حال توزیع است.

رئیس ستاد برگزاری دهه فجر استان زنجان با بیان اینکه در 13 دی ماه سال گذشته مردم زنجان به صورت خودجوش حماسه بی نظیری را در دفاع از نظام اسلامی به نمایش گذاشتند، ادامه داد: مردم در این روز با شرکت در راهپیمایی از میدان 15 خرداد تا چهار راه انقلاب دشمنان را مایوس کردند.

حسینی خاطرنشان کرد: همچنین برگزاری نماز جماعت مغرب و عشا با حضور مردم شهید پرور زنجان در این روز عظمت دیگری به این مراسم داد.

وی با بیان اینکه 9 دی یکی از ایام الله های کشور است، افزود: مردم با حضور پرشور در مراسم 9 دی صلابت نظام اسلامی را به نمایش می گذارند.//ن

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر