logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۰۷
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان:

زنگ نیکوکاری در ۶۰۸مدرسه نواخته شد

زنگ-نیکوکاری-در-۶۰۸مدرسه-نواخته-شد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه مرحله دوم جشن نیکوکاری با نواخته شدن زنگ نيكوكاري در 608 مدرسه زنجان آغاز شد گفت: تا کنون یک میلیارد و 270 میلیون تومان در مرحله نخست جشن نیکوکاری کمک شده است که پیش‎بینی می‌شود این رقم به بیش از 2 میلیارد تومان برسد.

به گزارش موج رسا; مراسم نمادين زنگ نيكوكاري با حضور مسئولان استاني در مجتمع آموزشي نمونه مردمي بسيج زنجان نواخته شد.

مدير كل كميته امداد استان زنجان در اين مراسم با اشاره به اینکه جشن نیکوکاری جشن همبستگی و همزبانی است، اظهار داشت: امسال  یک هزار و 206 پایگاه در استان زنجان دایر شده است و تا کنون یک میلیارد و 270 میلیون تومان در مرحله نخست جشن نیکوکاری کمک شده است که پیش‎بینی می‌شود این رقم به بیش از 2 میلیارد تومان برسد.

قاسم محمدي معاون هماهنگ‌ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان نیز در این مراسم با اشاره به توصیه و تاکید پیامبراکرم (ص) در کمک به نیازمندان افزود: خوشبختانه به همت کمیته امداد و پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‎های مردمی شاهد کمک‌های بیشتری از طرف خیران هستیم

حسن مظفری رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 زنجان نیز در این مراسم با اشاره به لزوم توجه به رفع نیازهای دانش آموزان نیازمند خاطرنشان کرد:  برخی از دانش‌آموزان حتی در طول یکسال هم توانایی خریداری لوازم مورد نیاز خود را ندارند و از همین رو در آستانه عید نوروز ضرورت دارد که به این افراد کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه کمک‎های خیران و دانش‌آموزان حتی در حد بسیار کوچک نیز کمک کننده خواهد بود، اضافه کرد: برخی از دانش‌آموزان با وجود تحصیل حتی کار نیز می‌کنند.

خليل آقاجانلو مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان نيز در اين مراسم با اشاره به اینکه ما در برابر طبیعت کشور مسؤول هستیم، افزود: امروز می‌‎بنییم که هزینه‌های اقتصادی و اجتماعی زیادی ناشی از تخریب طبیعت به کشور تحمیل می‌شود از همین رو باید دقت لازم را در حفظ آن داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید به عنوان همیار طبیعت حافظ منابع طبیعی باشیم، تصریح کرد: اگر حافظ این منابع نباشیم در آینده با مشکلات بسیاری در اثر تخریب منابع طبیعی مواجه خواهیم شد.

//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *