logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۹۰۴

توزیع ۱۹ تن برنج در ایجرود/ طرح ویژه نظارتی نوروز در راستای پیشگیری از تخلفات است

توزیع-۱۹-تن-برنج-در-ایجرود-طرح-ویژه-نظارتی-نوروز-در-راستای-پیشگیری-از-تخلفات-است

رئیس صنعت معدن و تجارت ایجرود با بیان اینکه طرح ویژه نظارتی نوروز در راستای جلوگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالا و خدمات و با توجه به ضرورت استمرار نظارت و بازرسی کالا و خدمات به ویژه اقلام پرمصرف و اولو ...

به گزارش موج رسا; به نقل از ایجرود خبر، فریدون محمدی «رئیس صنعت معدن و تجارت ایجرود» در گفت و گو با خبرنگار ایجرود خبر، با بیان اینکه طرح ویژه نظارتی نوروز در راستای جلوگیری از هر گونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت کالا و خدمات و با توجه به ضرورت استمرار نظارت و بازرسی کالا و خدمات به ویژه اقلام پرمصرف و اولویت‌دار همزمان با استان در شهرستان ایجرود هم آغاز شده است، اظهار داشت: طرح ویژه نظارت و بازرسی کالا و خدمات از یکم اسفندماه سال‌جاری در شهرستان ایجرود آغاز شده و تا ۳۱ فروردین سال آینده ادامه دارد.

IMG_4391

وی با اشاره به ضرورت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت با توجه به افزایش تقاضای عمومی در ایام پایانی سال، اضافه کرد: ایجاد زمینه مناسب برای تامین و توزیع مایحتاج عمومی از دیگر جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی به شکایات اهداف این طرح به شمار می‌رود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایجرود با تاکید بر اینکه در راستای جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری و دقیق و کارشناسی به شکایات و گزارش‌های مردمی در دو بخش کالایی و خدماتی از جمله اهداف اجرای طرح ویژه نظارتی نوروز محسوب می‌شود، عنوان کرد: شهروندان ایجرودی می‌توانند در صورت مشاهده تخلفاتی از قبیل گران‌فروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، با شماره تلفن‌ ۳۶۷۲۲۸۳۳تماس بگیرند.

محمدی با بیان اینکه عرصه فعالیت صنعت، معدن و تجارت در طرح نوروزی کنترل قیمت و نحوه توزیع نظارت خواهد کرد، ادامه داد: اداره صنعت، معدن و تجارت در بحث ستاد سفری شهرستان مسئولیت نظارت و تنظیم بازار رابر عهده دارد و همگام با سایر ادارت دیگر که عضو این ستاد هستند،گشت های مشترک با ادارات ذیربط نسبت به عرضه کالا و کنترل قیمت و نحوه توزیع نظارت خواهد داشت.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایجرود با اشاره به اینکه در حال حاضر در بحث کالاهای اساسی توسط عامل توزیع، به میزان ۱۴ تن برنج هندی به قیمت ۳۸۰۰ تومان و ۶ تن برنج سفید هر کیلو ۲۷۵۰ تومان در شهر زرین آباد ایجرود توزیع شده است، تاکید کرد: ۶ تن مرغ منجمد ۵ هزارو ۸۵۰ تومان در حال توزیع است.

محمدی با بیان اینکه در روستای سعیدآباد ۵ تن برنج هندی دانه بلند به ازای هر کیلو گرم ۳۸۰۰ تومان در حال توزیع است، افزود: در شهرستان ایجرود ۱۹ تن برج هندی، ۶ تن برنج سفید و ۶ تن مرغ منجمد توزیع شده است.

*انجام ۱۳۹ فقره بازرسی در اسفند ماه جاری

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ایجرود به انجام ۱۹ فقره بازرسی از واحدهای نانوایی و ۱۲۰ فقره بازرسی از اصناف مختلف شهرستان در اسفندماه اشاره کرد و افزود: ۵ فقره پرونده تخلف در این زمینه به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

محمدی ارزش پرونده‌های تشکیل شده طی اسفند ماه سال جاری در شهرستان ایجرود را ۴ میلیون و ۶۴۰ هزار ریال اعلام کرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ایجرود با تاکید بر اینکه در طول ایام نوروز گشت مشترک با سایر ادارات و دستگاه‌های مرتبط انجام می گیرد، گفت: بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی از نظر ایمنی و بهداشتی نیز در شهرستان تهیه شده است.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *