logo
امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۵
صدقه دارويى است شفا بخش و اعمال بندگان در اين جهان، مقابل چشم آنهاست در آن جهان(امام علی(ع)-حکمت7نهج البلاغه)
[ 2020/6/2 ] [ 10 شوال 1441 ]

فعالیت سامانه بارشی تا روز جمعه در زنجان

مدیرکل هواشناسی استان زنجان از فعالیت سامانه بارشی در سه روز آینده در استان زنجان گفت: سامانه بارشی در این مدت با وزش باد شدید و رعد و برق خواهد بود.

انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها در زنجان

معاون ورزشی ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در زنجان از انجام تمامی فعالیت‌های ورزشی رشته‌های مجاز در باشگاه‌ها و دانشگاه‌ها خبر داد.

افزایش سرسام آور کرایه حمل و نقل میوه در زنجان

رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان زنجان با اشاره به افزایش بیش از حد کرایه حمل و نقل میوه تره‌بار گفت: این موضوع می‌تواند منجر به افزایش قیمت برخی از اقلام کشاورزی در بازار شود.

سازشکاران با چه اهدافی به دنبال تحریف خط امام هستند؟/ فاصله گرفتن از خط ولایت ذلت را در پی دارد

رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی با اشاره به اهداف تحریف کنندگان خط امام گفت: سازشکاران با تحریف خط امام می‌خواستند مردم از صحنه دور کرده و در مراکز دیپلماسی ذبح کنند.

اجرای سومین مرحله طرح جمع آوری معتادان متجاهر در سراسر استان زنجان

رئیس پلیس مبارزه به موارد مخدر استان زنجان با اشاره به اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر در استان زنجان گفت: سومین مرحله طرح جمع آوری معتادان متجاهر در استان زنجان در حال برگزاری است.

برگزاری نماز جماعت در مساجد و امامزادگان زنجان/ پرداخت بدهی نیازمندان در مناطق کم برخوردار

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان زنجان با اشاره به برگزاری نماز جماعت در مساجد و امامزادگان استان زنجان گفت: نمازهای یومیه در همه مساجد و امامزاده‌های زنجان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برپا خواهد شد.

واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی ترکها از هفته آینده در زنجان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان در مورد وضعیت جذب سرمایه‌گذار در شهرک صنعتی آتی‌تی زنجان گفت: در حال حاضر دو شرکت در این شهرک فعالیت دارند و 22 قرارداد سرمایه‌گذاری نیز منعقد شده است.

روستاییان زنجانی مراقب حمله گرگاس باشند

مدیرکل محیط زیست استان زنجان با اشاره به موضوع حمله یک قلاده گرگ به اهالی یکی از روستاهای خرمدره گفت: احتمال حمله گرگ در این فصل به انسان وجودن ندارد بنابراین مورد توسط یک گرگاس اتفاق افتاده است.