گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۳:۴۱ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ شناسه خبر : ۹۰۱۶
مدیر امور سرمایه گذاری جهادکشاورزی استان زنجان خبرداد

مدیر امور سرمایه گذاری جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان زنجان گفت: 68 درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان به بخش کشاورزی اختصاص می‌یابد.

حجت‌الله قصابی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; از تعیین تکلیف و بلوکه کردن 68 درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان زنجان توسط بخش کشاورزی خبر داد و تصریح کرد: سهم بخش کشاورزی از اعتبارات ابلاغی اشتغال روستایی و عشایری استان 45 درصد از 100 میلیارد تومان اعتبار ابلاغی استان بوده است که سازمان جهاد کشاورزی استان موفق به تعیین تکلیف و بلوکه کردن 68 درصد اعتبارات شده است.

مدیر امور سرمایه گذاری جهادکشاورزی استان زنجان با بیان اینکه تاکنون حدود 68 میلیارد و 630 میلیون تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری به 389 طرح کشاورزی در استان زنجان تسهیلات تخصیص داده شده است، عنوان کرد: با پرداخت این میزان تسهیلات در مجموع برای 935 نفر در بخش کشاورزی استان اشتغالزایی می شود.

وی با اشاره به اینکه هدف و رویکرد اصلی پرداخت تسهیلات در بخش کشاورزی استان زنجان اشتغالزایی حداکثری بوده است، متوسط سرانه اشتغال تسهیلات اعطایی در بخش کشاورزی استان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری را حدود 73 میلیون تومان اعلام و خاطرنشان کرد: این درحالی است که سرانه اشتغال در بخش صنعت بین 500 میلیون تا یک میلیارد تومان برآورد می شود و این از مزیت های مهم بخش کشاورزی محسوب می شود.

قصابی بیان کرد: به زودی با ابلاغ مرحله دوم اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری، ثبت نام با سازوکار جدید شروع خواهد شد.

وی در پایان نرخ تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را 6 درصد اعلام و تاکید کرد: از متقاضیان دریافت تسهیلات در استان تقاضا می شود قبل از ثبت درخواست در سامانه کارا، پیوست های ضمیمه را با دقت مطالعه کنند.

//ع

انتهای پیام/

ارسال نظر
2 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات