logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۹۰

پاکسازی سطح شهر زنجان برای استقبال نوروز 96 + تصاویر

پاکسازی-سطح-شهر-زنجان-برای-استقبال-نوروز-96-+-تصاویر

سطح شهر زنجان توسط اکیب‌های شهرداری برای استقبال از مسافران نوروزی در حال پاکسازی است.

به گزارش موج رسا; پاک سازی و نخاله برداری جاده بیجار از پل امام حسین(ع) تا پلیس راه و مسیر برگشت توسط نیروهای خدمات شهری منطقه 3 ناحیه یک و دو و شست‌وشوی ایستگاههای اتوبوس از دیگر اقداماتی برای آماده سازی زنجان به استقبال از نوروز امسال است.

حبیب یگانه شهرداری زنجان از برنامه شهرداری برای پاکسازی عوارضی و ورودی های شهر زنجان خبر داد و گفت: قبل از ایام نوروز شهرداری زنجان نسبت به پاکسازی عوارضی و ورودی شهر در جهات مختلف اقدام خواهد کرد.

وی  ترمیم آسفالت معابر شهری و خط کشی معابر و علائم راهنمایی و رانندگی را از دیگر اقدامات شهرداری زنجان طی این روزها تا ایام عید عنوان کرد و گفت: همه علائم راهنمایی و رانندگی و تجیهیزات مربوطه برای ایام تعطیلات آماده خواهد شد.

یگانه همچنین از برگزاری گذر نوروز در ایام تعطیلات خبر داد و گفت: در ایام تعطیلات مطابق با برنامه های گذشته گذری با عنوان گذرنوروز برنامه ریزی شده که همراه با برنامه های فرهنگی مختلف برای مردم و مسافران خواهد بود.

شهردار زنجان از فعال بودن فضاهای فرهنگی پارک بانوان در ایام عید خبر داد و گفت: برنامه های مختلف فرهنگی برای نوروز ۹۶ پیش بینی شده که در کارخانه کبریت و پارک بانوان برگزار می شود.

یگانه از برگزاری نمایشگاه و جشنواره های مختلف فرهنگی خبر داد و گفت: برای معرفی ظرفیت های گردشگری شهر زنجان نسبت به آماده سازی برنامه های تصویری جهت پخش در شبکه مستند و جام جم اقدام می شود.

پاکسازی زنجان

 پاکسازی زنجان

پاکسازی زنجان

پاکسازی زنجان

پاکسازی زنجان

پاکسازی زنجان

پاکسازی زنجان

//ع

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *