logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۸۸۴
معاون رئيس جمهور:

دولت به تنهایی قادر به تامین کمبودهای حوزه بهداشت نیست/ مهرانه نماد عشق و مهربانی، همت، تلاش

دولت-به-تنهایی-قادر-به-تامین-کمبودهای-حوزه-بهداشت-نیست-مهرانه-نماد-عشق-و-مهربانی،-همت،-تلاش-

معاون رئيس جمهور با بيان اينكه دولت به تنهایی قادر به تامین کمبودهای حوزه بهداشت نیست و باید همه مسئولان و خیرین حوزه سلامت کمک کنند، گفت: مشارکت خیرین سلامت در ساخت مراکز درمانی کشور می تواند باعث حل مشکلات بهداشتی و توجه بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته کشور باشد.

 

به گزارش موج رسا; شهین‌دخت مولاوردی عصر امروز در حاشیه بازدید از موسسه خیریه مهرانه در بین اصحاب رسانه استان زنجان ضمن قدردانی از تلاش ‌های انجام گرفته خیران و بنیانگذاران و دست ‌اندرکاران این مجموعه خطاب به دست ‌اندرکاران مهرانه، اظهار کرد: با دیدن اقدامات انجام گرفته باید بگویم که کار منحصر بفردی انجام داده اید.

وی این مجموعه را سرشار از ظرفیت بالا برای جذب مشارکت ‌های مردمی دانست، اظهار کرد: خوشبختانه مهرانه در کشور به نماد عشق و مهربانی، همت، تلاش و تحقق آرزو ها تبدیل شده است.
معاون رئيس جمهور با تاکید بر بالا بودن کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران در کلینیک مهرانه، بیان کرد: این مهم با فراهم شدن تجهیزات مدرن در این مرکز محقق شده است که در نوع خود یک الگوی موفق است که می توان این کلینیک را به دلیل داشتن ظزفیت های بالا در کشور به عنوان یک الگو معرفی کرد.
مولاوردی با بیان اینکه باید از ظرفیت و پتانسیل بالای مهرانه برای ارائه یک الگو موفق به کل کشور استفاده کرد، تصریح کرد: امیدواریم کلینیک هایی از قبیل مهرانه در کشور گسترش یابد.
وی مهرانه را مدل خیریه موفق عنوان و اظهار داشت: پوشش گسترده خیران توسط انجمن خیریه مهرانه یک پوشش گسترده با همراهی مدیریت خوب سبب ارتقای اعتماد مردمی شده است.
معاون رئيس جمهور با بیان اینکه مجموعه‌ه ای بسیاری را دیده‌ام که به صورت خیریه کار می‌کنند اما مهرانه بسیار متفاوت و شگفت انگیز است، گفت: زنجانی ها پتانسیل قوی و قابل توجهی در امور مربوط به خیریه، نودوستی و موضوعات خیرخواهانه دارند که این موضوع فرهنگ سازی خوبی در امور عام المنفعه است.
مولاوردی با بیان اینکه دولت به تنهایی قادر به تامین کمبودهای حوزه بهداشت نیست و باید همه مسئولان و خیرین حوزه سلامت کمک کنند، افزود: مشارکت خیرین سلامت در ساخت مراکز درمانی کشور می تواند باعث حل مشکلات بهداشتی و توجه بیشتر به مناطق کمتر توسعه یافته کشور باشد.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *