logo
امروز : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
هر كس عبادات و كارهاى خود را خالصانه براى خدا انجام دهد، خداوند بهترین مصلحت ها و بركات خود را براى او تقدیر مى نماید.حضرت زهرا(س)
[ 2020/2/18 ] [ 23 جمادی الثانیه 1441 ]

مسدودی 10 روزه راه روستای خضر چوپان ماهنشان/ دستان قطع شده یکی از اهالی و ناتوانی اورژانس در امدادرسانی

روستای خضر چوپان حدود 10 روز است که در محاصره برف بوده و همچنان راه این روستا مسدود است و دستان یکی از اهالی روستا در حوادثی قطع شده و از روز گذشته تاکنون امدادرسانی نشده است.

کسب 5 مقام کشوری در جشنواره دستاوردهای دانشجویی توسط دانشجویان پیام نور زنجان

معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور استان زنجان با اشاره به جشنواره دستاوردها و توانمندی‌های دانشجویان گفت: دانشجویان پیام نور زنجان 5 مقام کشوری در جشنواره دستوارد‌ای دانشجویی کسب کردند.

یاس و ناامیدی دشمنان با حضور مردم در انتخابات/ رسانه‌ها زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کنند

معاون فرهنگی و رسانه‌ای فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای موجب یاس و نا امیدی دشمنان انقلاب اسلامی می‌شود.

بارش برف و باران تا پایان هفته در استان زنجان ادامه دارد/ پیش‌بینی کولاک در مناطق کوهستانی

مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه بارش برف و باران تا پایان هفته در استان زنجان ادامه دارد گفت: بارش‌ها در مناطق کوهستانی به صورت کولاک پیش‌بینی شده است.

تدوین برنامه‌های کوتاه مدت و میان مدت برای توسعه گردشگری زنجان/ جشن نوروزگاه در اماکن تاریخی زنجان برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان با اشاره به اینکه برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای توسعه گردشگری زنجان تدوین شده است گفت: در ایام نوروز نیز برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که برگزاری جشن نوروزگاه در اماکن تاریخی از جمله این برنامه‌ها است.

شانا به جمع‌بندی نهایی برای معرفی کاندیداها در 2 حوزه انتخابیه زنجان نرسید

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: به دلیل تعدد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، شانا به جمع‌بندی نهایی برای معرفی کاندیداها در  برخی شهرستان‌های استان زنجان نرسید.

راه ارتباطی زنجان – دندی مسدود شد

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: در حال حاضر به دلیل وقوع کولاک و بارش برف تردد در همه محورهای کوهستانی استان زنجان با زنجیر چرخ میسر است.