logo
امروز : پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/25 ] [ 13 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۸۶۵
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت :

تولید روزانه 90 تن شیر در شهرستان خرمدره/ حل مشکلات واحد‌های تولیدی در دستور کار قرار دارد

تولید-روزانه-90-تن-شیر-در-شهرستان-خرمدره-حل-مشکلات-واحد‌های-تولیدی-در-دستور-کار-قرار-دارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر حل مشکلات واحد‌های تولیدی استان گفت: حل مشکلات واحد‌های تولیدی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش موج رسا; ناصر فغفوری در جلسه بررسی و رفع موانع تولید شهرستان خرمدره با بیان مطلب فوق اظهار کرد: از مهر ماه سال جاری تعدیل نیروهای فعال در واحدهای صنعتی و معدنی به صفر رسیده است .

وی افزود: با برگزاری جلسات در محل فرمانداری شهرستانها تلاش داریم تا ضمن دیدار با صاحبان صنایع و معادن به برسی و رفع موانع تولید آنها به صورت موردی اقدام کنیم .

فغفوری بیان کرد: مدیران و معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت با حضور در شهرستان ها ، توسعه متوازن تمامی شهرستانهای را مد نظر خواهند داشت .

وی تصریح کرد‌: تمامی ابعاد توسعه پایدار استان منوط به توسعه اقتصادی است و اهمیت و حساسیت توسعه تولید و تجارت باید مد نظر جدی قرار گیرد.

در این جلسه محمدی فرماندار شهرستان خرمدره با بیان اینکه وضعیت بحرانی به ارث رسیده برای دولت یازدهم زمان را برای آزمون و خطا برای نیل به توسعه از بین برده است و مدیران متولی توسعه اقتصادی باید مصون از آزمون و خطا باشند افزود‌: فعالان حوزه صنعت و معدن با مشکلات عدیده ای در مسیر فعالیت خود مواجه هستند که تمامی تلاش دولت حرکت در مسیر رفع موانع تولید است.

وی عنوان کرد: متاسفانه عدم انجام تعهدات از جانب گیرندگان تسهیلات بانکی موجب اتخاذ سیاستهای انقباضی از سوی بانک‌های عامل شده است.

محمدی افزود: تلاش داریم با انجام حمایتهای لازم و پیگیری مشکلات شرکت مینو، زمینه اجرای طرحهای توسعه آنرا فراهم کنیم.

وی ادامه داد‌: تولید روزانه  90 تن شیر در شهرستان خرمدره احداث صنایع فرآوری شیر و تولید محصولات مرتبط با آن را ضروری می‌سازد.

فرماندار شهرستان خرمدره خاطر نشان کرد: مدیران واحدهای صنعتی باید برنامه مدونی برای پیشبرد اهداف خود و اجرای طرحهای توسعه در شهرستان خرمدره داشته باشند و در این مسیر پیگیر رفع موانع تولید آنان خواهیم بود.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *