logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۴۸
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خبر داد

راه اندازی واحدهای مختلف پایگاه امداد شمالغرب جمعیت هلال احمر/ استقرار پایگاه امداد و نجات جاده ای در پایگاه شمالغرب

راه-اندازی-واحدهای-مختلف-پایگاه-امداد-شمالغرب-جمعیت-هلال-احمر-استقرار-پایگاه-امداد-و-نجات-جاده-ای-در-پایگاه-شمالغرب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: واحدهای مختلف پایگاه امداد شمالغرب جمعیت هلال احمر امروز راه اندازی شد.

شهرام میرزایی در گفت و گو با خبرنگار  موج رسا;  اظهار داشت: بخش های مختلف پایگاه امداد شمالغرب کشور امروز راه اندازی شد.

وی با اشاره به اینکه بخش های ترابری سنگین جمعیت هلال احمر در این پایگاه مستقر شد، افزود: بخش اداری و آموزش های تخصصی نیز از امروز آغاز به کار کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه کارگاه های آموزشی و کمک های اولیه در قالب بخش آموزش های تخصصی امروز به بهره برداری رسید، یادآور شد: بخش مراقبت های پیش بیمارستانی این پایگاه نیز آغاز به کار کرد.

میرزایی با اشاره به اینکه بخش آموزش های تخصصی نجات و کارگاه های عملیاتی نیز از امروز خدمات رسانی می کند، ادامه داد:دستگاه های نجات و سالن ترافیک این پایگاه نیز به بهره برداری رسید.

وی گفت: سازه های امدادی برای آموزش های تئوری و عملیاتی نیز به منظور آموزش عملیات قبل از وقوع حادثه با وسایل و تجهیزات لازم در این پایگاه آغاز به کار کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از راه اندازی دو واحد آنست ویژه سگ های تجسس خبر داد و گفت:پایگاه امداد و نجات جاده ای نیز در محل این پایگاه مستقر شد.//ن

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *