logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۴۳
مدير روابط عمومي اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعي استان زنجان اعلام کرد:

مهلت ارسال اثر به جشنواره عکس کار و تلاش تا پایان فروردین ماه سال 96/ جشنواره کار و تلاش در دو بخش عکاسی حرفه‎ای و آماتور برگزار می‎شود

مهلت-ارسال-اثر-به-جشنواره-عکس-کار-و-تلاش-تا-پایان-فروردین-ماه-سال-96-جشنواره-کار-و-تلاش-در-دو-بخش-عکاسی-حرفه‎ای-و-آماتور-برگزار-می‎شود

مدير روابط عمومي اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعي استان زنجان از برگزاري دومین جشنواره عکس کار و تلاش (کارگر ايراني) خبر داد وگفت: حضور و شرکت تمامی عکاسان آماتور و حرفه ای در این جشنواره آزاد و رایگان است.

رسول احدي در گفت‎وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: تقویت فرهنگ کار و تلاش، اشتغال زایی، اهمیت روزی حلال و بازنمایی خوب از چهره کارگر ایرانی و تحصیلکرده امروز از اهداف دومین جشنواره عکس کار و تلاش است که از تمامی عکاسان حرفه ای و علاقه مندان به عکاسی دعوت می شود که در این جشنواره حضور داشته باشند.

وي تصریح کرد: از اهداف جشنواره ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت  در زمینه کار و تلاش، بازنگری در مفاهیم کار و کارگر و فضاهای کارگری، اهمیت کسب روزی حلال و ارزشمند بودن تمام مشاغل، ارتقا جایگاه تصویر در حوزه مسائل کار و فضاهای وابسته به آن، به تصویر کشیدن  وجدان کاری و رضایت مندی جامعه کارگران کشور با تکیه بر مفهوم امید، نمایش نیروی کار جوان و پر نشاط، حمایت از تولید ملی در راستای حمایت از کارگر ایرانی و معرفی مشاغل و موقعیت های شغلی کمتر دیده شده در سطح جامعه و آشنایی مردم با این مشاغل است.

احدي برگزاری اين جشنواره را در 2 بخش اعلام کرد و خاطرنشان کرد: بخش اصلی (حرفه ای) که در قالب تک عکس و مجموعه عکس برگزار می شود و در برگیرنده تمامی موضوعات و محورهای جشنواره بوده و شرکت در این بخش برای عموم آزاد است.

وی تاکید کرد: بخش ویژه (غیر حرفه ای) نیز در سه  قالب تک عکس، عکاسی با موبایل و عکس سلفی  بوده که شرکت دراین بخش فقط مخصوص کارگران، خانواده های آنها، کارفرمایان و ادارات و انجمن های کارگری می باشد.

مدير روابط عمومي اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعي استان زنجان با بیان اینکه انتخاب ژانر آثار در راستای محورهای تعریف شده و مفاهیم کلی کار و تلاش  آزاد است، افزود: هر عکاس می‎تواند هم زمان در دو بخش اصلی و ویژه شرکت کند.

وی گفت:  در قالب تک عکس هر عکاس میتواند حداکثر 7 فریم و در بخش مجموعه عکس هر عکاس می تواند دو مجموعه شامل حداقل 3 و حداکثر 8 فریم برای هر مجموعه ارسال کند.

احدی افزود: هیچ عکسی به صورت مراجعه حضوری یا  بر روی لوح فشرده دریافت نمی‎شود، ویرایش نرم افزاری که جنبه اسنادی عکس را مخدوش کند ممنوع است و ارائه اصل عکس های پذیرفته شده توسط عکاس الزامی است، فرد شرکت کننده در جشنواره به عنوان عکاس و مالک اثر شناخته می شود و مسئولیت هرگونه دعوی در خصوص مالکیت مادی یا معنوی اثر از عهده جشنواره خارج است

مدير روابط عمومي اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعي استان زنجان عنوان کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را از 15 اسفند ماه سال جاری تا 30 فروردین ماه سال 96 براي شرکت در جشنواره به سامانه جشنواره هاي امتنان به آدرس http://ejtemaee.mcls.gov.ir و کليک برروي لينک اداره کل امور اجتماعي به آدرس @ejtemae ارسال کنند./ک

 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *