گروه:سیاسی
ساعت :  ۰۸:۰۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ شناسه خبر : ۸۴۰۷
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییرات بازار ارز ارتباطی به تصویب لوایحFATF  نداشته و نمی توان این موضوع را در این زمینه موثر دانست.

علی وقف چی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: نداشتن برنامه اقتصادی شفاف و عدم مدیریت نقدینگی مردم موجب ایجاد آشفته بازار ارز در کشور شد.

وی با بیان اینکه با وجود نقدینگی مردم م توانستیم بازار جذابی برای تولید داشته و نقدینگی را کنیم،افزود: باید این هدایت نقدینگی به سمت تولید انجام شود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی برضرورت ارائه مشوق هایی برای افراد دارای نقدینگی برای سرمایه گذاری در کشور تاکید کرد و گفت: پیشنهادات به دولت ارائه شده است.

وقف چی بیان داشت: ضروری است دولت مسیرهای سرمایه گذاری را برای کسانی که ارز،سکه و نقدینگی دارند با مشوق هایی همچون اعطای زمین های رایگان،آب،برق،گاز و مالیات برای ایجاد زمینه بیشتر برای تولید در کشور هموار کند.

وی ادامه داد:وقتی که تولید رونق یابد بحث رقابت با کشورهای خارجی و اینکه هر محصولی را وارد نکنیم مگر اینکه توجیه اقتصادی داشته باشد، پیش می آید.

این نماینده مجلس با اشاره به ثبات و آرامش در بازار ارز، تصریح کرد: FATFنمی تواند نقش حساسی در این زمینه داشته باشد.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
3 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات