logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۳۹
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان:

المان‌های نوروزی در سطح شهر زنجان نصب می‌شود/ ورودی‌های شهر زنجان با سفره هفت‎سین تزئین می‌شود

المان‌های-نوروزی-در-سطح-شهر-زنجان-نصب-می‌شود-ورودی‌های-شهر-زنجان-با-سفره-هفت‎سین-تزئین-می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره به نصب المان‌های نوروزی در سطح شهر زنجان گفت: علاوه اقدامات زیبا سازی المان‌ها عید نوروز در میادین مختلف شهر زنجان نصب می‌شود.

غلامحسین احمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه شهرداری زنجان آمادگی کامل برای اجرای برنامه های نوروزی را دارد، اظهار کرد: برنامه های ویژه شهرداری زنجان برای نوروز 96 اجرا می‌شود و در نوروز 96 شهرداری زنجان در همه بخش های کاری فعالیت‌های خود را توسعه می‌دهد.

وی با بیان اینکه خدمات مورد نیاز برای شهروندان در عیدنوروز فراهم می‌شود، افزود: تمیز کردن معابر و جداول و نظافت سطح شهر و فضاهای مختلف شهری طی روزهای آینده تسریع می‌یابد.

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان از نصب المان‌ها جدید در فضاهای مختلف شهری خبر‌داد و گفت: با نزدیک شدن به ایام نوروز این المان‌ها و تندیس‌های شهری در نقاط مختلف شهر زنجان نصب می شود.

وی به جانمایی سفره های هفت سین در نقاط هدف شهری اشاره کرد و اظهار داشت: شهرداری زنجان در ایام نوروز نسبت به جانمایی و تجهیز سفره های هفت سین در نقاط مختلف به ویژه در ورودی شهر اقدام می کند.

احمدی از برنامه شهرداری برای پاکسازی عوارضی و ورودی های شهر زنجان خبر داد و گفت: قبل از ایام نوروز شهرداری زنجان نسبت به پاکسازی عوارضی و ورودی شهر در جهات مختلف اقدام خواهد کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری زنجان از تجهیز برخی از نقاط مهم و گردشگرپذیر شهر به وای فای اینترنت گفت و تاکید کرد: مطابق سال گذشته نسبت به تجهیز وای فای در نقاط مورد نظر اقدام خواهد شد.

وی از تقویت نورپردازی در نقاط مختلف شهر خبر داد و گفت: تلاش می کنیم نسبت به توسعه نورپردازی و تقویت آن در نقاط مختلف و افزایش کیفیت بصری فضاهای شهری اقدام کنیم.

احمدی تاکید کرد: در ایام نوروز نسبت به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی نیز اقدام خواهد شد. ارائه خدمات مناسب در سطح شهر برای شهروندان مورد تاکید قرار دارد.

///ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *