logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۳۳
استاندار زنجان:

دستگاه ‎های اجرایی خدمات سفر در ارائه خدمات به مردم کوتاهی نکنند/تشدید نظارت ها در ایام نوروز

دستگاه-‎های-اجرایی-خدمات-سفر-در-ارائه-خدمات-به-مردم-کوتاهی-نکنند-تشدید-نظارت-ها-در-ایام-نوروز

استاندار زنجان گفت: هیچ یک از دستگاه ‎های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان نباید در ارائه خدمات به مردم کوتاهی کنند.

به گزارش موج رسا; اسدالله درویش‌ امیری شامگاه یک‎شنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان اظهار داشت: نوروز امسال با شعار «نوروزی متفاوت با خدماتی متفاوت» برای شهروندان ایام خوبی خواهد بود.

وی برضرورت برنامه ‎ریزی بسیار دقیق و خوبی برای برنامه های نوروز تاکید کرد و گفت: کنترل و نظارت در ایام نوروز باید با جدیت دنبال شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه هیچ یک از دستگاه ‎های عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان نباید در ارائه خدمات به مردم کوتاهی کنند، افزود: افزایش امنیت اجتماعی در ایام نوروز موجب راحتی شهروندان می شود.

دوریش امیری با بیان اینکه باید شهر زنده و پر نشاط برای ورود مسافران باشد، خاطرنشان کرد: آرایش، زیباسازی و نظافت شهرهای استان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه شهر زنجان پیشانی استان است و باید خدمات ویژه تری ارائه شود، افزود:دستگاه های اجرایی باید لیست اعضای کشیک را به منظور کنترل و در اختیار اداره کل نظارت و بازرسی استانداری قرار دهند.

استاندار زنجان بر ضرورت آماده سازی نمازخانه‎ ها، مساجد و سرویس‎ های بهداشتی بین‌ راهی تاکید کرد و گفت:نطارت بر خدمات‌ رسانی خودروهای در راه مانده و تعمیرگاه ‎ها انجام می شود.

درویش امیری کنترل قیمت‎ ها را از دیگر خدمات در ایام نوروز عنوان کرد و گفت:گشت‎ های مراقبتی و تشدید نظارت ‎ها از دیگر برنامه‎ های این ایام است.

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *