logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۲۸
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان:

برگزاری کارگاه آموزشی نحوه برخورد با کودکان تک والدی در زنجان /لزوم کسب مهارتهای درست فرزند پروری بعد از طلاق

برگزاری-کارگاه-آموزشی-نحوه-برخورد-با-کودکان-تک-والدی-در-زنجان-لزوم-کسب-مهارتهای-درست-فرزند-پروری-بعد-از-طلاق

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان گفت: دوره رایگان شیوه صحیح برخورد با کودکان ونوجوانان تک والدی در بهزیستی استان زنجان برگزار شد.

سلمان حسینی امروز در گفت وگو با خبرنگار موج رسا، اظهار داشت: این دوره آموزشی برای 30 نفر از والدینی که قبلا طلاق گرفته و یا متقاضی طلاق بوده و سرپرستی فرزندان را برعهده دارند برگزار شده است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره آموزشی تصریح کرد: آگاه سازی و آموزش جامعه هدف با شیوه های صحیح فرزند پروری تک والدی و برخورد درست با کودکان و نوجوانان به منظور کاهش آسیبهای ناشی از طلاق از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی بوده است.

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان افزود: این آموزش ها در راستای حمایت از این والدین در مقابل رفتارهای نامطلوب و پرخاشگرانه است که توسط دفتر امور آسیب دیدگان با همکاری کلینیک مددکاری طلوع مهر در شهرستان زنجان برگزار شده است.

وی تاکید کرد: با تامین اعتبارات چنین دوره هایی در سایر شهرستانها نیز برگزار خواهد شد.

حسینی با اشاره به مباحث آموزشی ارائه شده در این دوره خاطرنشان کرد: تاثیر طلاق در فرزندان به صورت عاطفی، شناختی و رفتاری، عوامل سازگاری کودکان با مسئله طلاق، تبیین عوامل فردی ، محیطی و خانودگی در برخورد با طلاق و نحوه مواجه کودکان با این امر از جمله مباحث ارائه شده در این کارگاه یک روزه بوده است/ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *