logo
امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود. من لایحضره الفقیه، ج ۴، ص ۱۶
[ 2021/1/17 ] [ 3 جمادی الثانیه 1442 ]
array(1) { ["id_group"]=> string(8) "lastnews" }

کمبود آب شرب در روستاهای استان زنجان

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه 33 درصد آب جاری این رودخانه از زنجان عبور می‌کند اما تنها 15 درصد آب به استان زنجان تخصیص می‌یابد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید رفتار غالب در زندگی باشد

استاندار زنجان با بیان اینکه تغییر شرایط و کاهش ابتلا و فوتی‌های کرونا به رفتار مردم بستگی دارد، گفت: رفتار و گفتمان غالب ما رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی است وگرنه آثار عدم رعایت پروتکل‌ها 2 هفته بعد مشخص می‌شود.

هدف طرح شهید سلیمانی، جلوگیری از شعله‌ور شدن آتش کرونا است/ سالن‌های پذیرایی بعد از ساعت 21 باید تعطیل شوند

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کشور، تحمل موج چهارم کرونا را ندارد، گفت: در این شرایط با استفاده از برکات طرح شهید قاسم سلیمانی که یک طرح علمی و مزین به نام این شهید گرامی است، تلاش می‌کنیم تا از شعله‌ور شدن آتش کرونا پیشگیری کنیم.

تشکیل 30 پرونده گرانفروشی لوازم یدکی خودرو در استان زنجان

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه بازار لوازم یدکی در استان زنجان به صورت کامل رصد می‌شود گفت: در دو ماه گذشته بیش از 30 پرونده گرانفروشی لوازم یدکی خودرو به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

رشد 48 درصدی معاملات بورس منطقه زنجان

مدیر بورس منطقه‌ای استان زنجان گفت: مجموع معاملات هفته گذشته (20 تا 24 دی‌ماه) این منطقه بیش از 3 هزار و 304 میلیارد و 720 میلیون و 557 هزار ریال بود که نسبت به هفته ماقبل آن 48 درصد رشد داشته است.

جایگاه ولایت در مکتب حضرت زهرا(س) چگونه بود؟

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ولایت در مکتب حضرت زهرا (س) به اندازه‌ای اهمیت داشت که ایشان در راه دفاع از ولایت شهید شدند.

دولت بازار آهن‌آلات و مصالح ساختمانی را رها کرده است/ طرح مجلس آشفتگی بازار فولاد را حل می‌کند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از طرف دولت هیچ اقدامی برای کنترل قیمت‌ها و حل آشفتگی آهن‌آلات و مصالح ساختمانی نمی‌شود و بازار رها شده است.

راه‌اندازی پمپ گازوئیل در ترمینال زنجان از خواسته‌های 10 ساله رانندگان زنجانی است

معاون حمل‌و‌نقل اداره کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: راه‌اندازی پمپ گازوئیل در ترمینال زنجان از خواسته‌های 10 ساله رانندگان زنجانی است.

چرا شاه، چاره‌ای جز فرار نداشت؟/ لیبرال‌های داخلی به دنبال تحریف تاریخ کشور هستند

26 دی‌ماه، یادآور سالروز فرار محمدرضا شاه پهلوی از کشور بر اثر اوج گرفتن قیام مردم بود که به مرز پیروزی رسیده بودند و در کمتر از یک ماه بعد از فرار شاه، پیروی انقلاب اسلامی در 22 بهمن‌ماه به تثبیت رسید.

16 اثر از استان زنجان در جشنواره شهید باهنر برگزیده شد

مدیر موسسه علمی- آموزشی رزمندگان اسلام و راهیان کوثر استان زنجان با اشاره به برگزاری دومین دوره جشنواره کشوری شهید باهنر با محوریت برترین کلاس مجازی گفت: در جشنواره شهید باهنر ۱۶ اثر منتخب از استان زنجان برگزیده شد.