گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۳:۲۴ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ شناسه خبر : ۸۲۱۲
مدیرکل آموش و پرورش استان زنجان خبر داد
لزوم ساماندهی دقیق نیروی انسانی در پایه دوازدهم برای سال تحصیلی جدید

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: ساماندهی دقیق نیروی انسانی در پایه دوازدهم برای سال تحصیلی 98-1397 الزامی است.

به گزارش موج رسا; مریم رشتچی با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: امسال به خاطر استقرار پایه دوازدهم شرایط خاصی در آموزش و پرورش حاکم شده و از این به بعد هنرستان ها به صورت سه ساله ادامه کار خواهند کرد.

وی با اشاره به تکمیل استقرار پایه های طرح 3_3_6 در طول سال تحصیلی جاری افزود: در پایه دوازدهم 35 ساعت تدریس ایجاد شده و این نیاز به نیروی انسانی بیشتر دارد و باید برنامه ریزی های دقیق در این صورت انجام پذیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با یادآوری تاکید استاندار زنجان در خصوص شفاف سازی استقرار پایه دوازدهم و شرایط خاص آموزش و پرورش عنوان کرد: طبق تفویض اختیار صورت گرفته از استان به مناطق, بحث ساماندهی نیروی انسانی به بهترین شکل صورت خواهد گرفت.

رشتچی با اشاره به گزارش پروژه مهر شهرستان ایجرود خاطرنشان کرد: امسال کمترین چالش را در حوزه ساماندهی نیروی انسانی در شهرستان ایجرود داریم.

رئیس دستگاه تعلیم و تربیت استان ارتقای کیفیت آموزشی کانون ها و پژوهش سراها را با ساماندهی درست و بهینه نیروی انسانی امکان پذیر خواند.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
4 + 5 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات