گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۰:۰۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ شناسه خبر : ۸۱۹۲
فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان:
نيروی انتظامی محور برقراری نظم و امنيت است

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان گفت: نيروی انتظامی محور برقراری نظم و امنيت در جامعه محسوب می شود.

به گزارش موج رسا; فرمانده نیروی انتظامی استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با تبریک پیشاپیش هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت گفت: هفته نیروی انتظامی یاد آور دلاوری ها ، ایثار و فداکاری های مجموعه پرسنل شجاع نیروی انتظامی در عرصه های مختلف و وعده گاه تجلی یکسال خدمت و تلاش صادقانه فرزندان ملت بزرگ ایران در سازمان خدوم ناجا است.

لطیفی گفت: بدون شك، پيشرفت، تعالي و نيل به توسعه همه جانبه و پايدار، بستري امن، سالم و با آرامش را طلب مي‌كند تا در سايه اين امنيت، فعاليت‌ها با قدرت و سرعت بيشتري شتاب گيرد و برقراري نظم و امنيت اجتماعي تنها در اثر زحمات مخلصانه نیروهای انتظامی واقعيت پيدا مي‌كند.

وی در ادامه با بیان اینکه تعامل نیروی انتظامی با رسانه استانی در فرهنگ پذیری، نظم، ترافیك و جلوگیری از آسیب های اجتماعی بسیار موثر بوده است، تصریح کرد : در هفته نیروی انتظامی ، رسانه استانی با تمام ظرفیت آماده انعکاس خدمات و فعالیت های نیروی انتظامی است .

فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان هم در این دیدار با بیان اینکه صدا و سیما به تنهایی در مقابل دشمنان صف آرایی کرده گفت: رسانه ‌ملی با اینکه در مقاطعی مورد بی مهری قرار می گیرد ، اما همواره در خط مقدم مقابله با توطئه های دشمنان این نظام مقدس قرار دارد .

سردار آزادی با بيان اينكه نيروی انتظامی محور برقراری نظم و امنيت در جامعه است گفت: بخش اعظمی از ماموريت های پليس در حوزه پيشگيری منوط به همكاری و تعامل نزدیک با صدا و سيما است.

وی در پایان ضمن تشكر از همكاری مطلوب رسانه استانی با نیروی انتظامی، تصریح كرد: این همكاری باعث شده تا اطلاعات مردم نسبت به قابلیت‌ها و خدمات نیروی انتظامی افزایش یابد.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر
4 + 8 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات