logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۸۰۹
شهردار زنجان:

تمهیدات لازم برای شب چهارشنبه ‌سوری در زنجان اندیشیده شده است

تمهیدات-لازم-برای-شب-چهارشنبه-‌سوری-در-زنجان-اندیشیده-شده-است

شهردار زنجان ضمن اعلام آمادگی آتش‌نشانی زنجان و اندیشیده شدن تمهیدات لازم در زمینه چهارشنبه‌ سوری آخر سال، گفت: تمهیدات لازم برای شب چهارشنبه ‌سوری در زنجان اندیشیده شده است.

به گزارش موج رسا; حبیب الله یگانه در گفت و گو با خبرنگار موج رسا، با اشاره به تمهیدات این سازمان در روز چهارشنبه سوری، اظهار کرد: سازمان آتش نشانی مطابق هر سال، تامین ایمنی روزهای قبل و بعد چهارشنبه سوری را عهده دار شده است.

وی با بیان اینکه در راستای کاهش حوادث در روز چهارشنبه سوری، با حضور نیروهای آتش نشان در مدارس، خدمات آموزشی به دانش آموزان ارائه می‌شود‌، افزود: از سوی دیگر، شهرداری، با استفاده از تیزرها، بنرهای تصویری و غیره نسبت به آموزش عمومی به هموطنان اقدام می‌کنند.
شهردار زنجان با بیان اینکه در روزهای قبل از مراسم چهارشنبه سوری بیشترین اقدامات پیرامون مسائل فرهنگی و آموزشی از طریق شبکه های مجازی و رسانه ها توسط شهرداری انجام می‌شود، بیان کرد: در روز چهارشنبه سوری، تمامی معابر، میادین شلوغ و پر تردد و خیابان ها با حضور گسترده آتش نشانان تحت کنترل قرار می‌گیرد.
یگانه با بیان اینکه خانواده‌ها از عوامل مهم در پیشگیری از وقوع حوادث هستند، اظهار داشت: تمهیدات لازم برای شب چهارشنبه ‌سوری در زنجان اندیشیده شده است.
وی ضمن اعلام آمادگی آتش‌نشانی زنجان و اندیشیده شدن تمهیدات لازم در زمینه چهارشنبه‌ سوری، گفت: امیدواریم امسال چهارشنبه‌ سوری شب بدون حادثه‌ای باشد.
شهردار زنجان با بیان اینکه سازمان آتش نشانی با تمام ظرفیت برای این روز در آماده باش کامل قرار گرفته است، افزود: در ایام پایانی سال، نیروهای این سازمان با شناسایی نقاط حادثه خیز در این نقاط مستقر و به شهروندان ارائه خدمات خواهند داشت.//پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *