گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۳:۴۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ شناسه خبر : ۷۸۰۴
بیگدلی در گفت‌وگو با موج رسا:

نماینده مردم خدابنده در مجلس با اشاره به موضوع سوال از رئیس جمهور گفت: روحانی باید تا یک ماه آینده برای پاسخگویی به نمایندگان در مجلس حاضر شود‏.

احمد بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس در خصوص مسائل اقتصادی کشور اظهار کرد: در این جلسه در خصوص مسائل اقتصادی، مشکلات موجود و اعتراضات به این وضعیت بحث و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به موضوع سوال از رئیس جمهور ابراز کرد: در جلسه غیرعلنی امروز در خصوص موضوع سوال از رئیس جمهور نیز بحث‌هایی داشتیم.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طرح سوال از رئیس جمهور اعلام وصول شده و روحانی یک ماه فرصت دارد تا برای پاسخگوی به نمایندگان در مجلس حاضر شود.

وی با اشاره به بسته جدید ارزی دولت عنوان کرد: این موضوعات حرکت‌هایی است که می‌تواند سبب جلوگیری از افزایش قیمت‌ها شود اما امیدوارم که این بسته جدید دولت تنها بر روی کاغذ نبوده و تاثیر عملی آن را در اقتصاد ببینیم.

بیگدلی تصریح کرد: ما انتظار داریم دولت بتواند اوضاع بازار ارز، سکه و مسکن را ساماندهی کند و طوری نباشد که بعد از مدتی دوباره شاهد نابسامانی‌ها باشیم.

//س

انتهای پیام/

ارسال نظر
9 + 2 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات