logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۷۸
امام جمعه موقت زنجان

ایران تهدیدی برای استکبار جهانی و اسرائیل است/اقتصاد مقاومتی تنها راه درمان مشکل اقتصادی کشور است

ایران-تهدیدی-برای-استکبار-جهانی-و-اسرائیل-است-اقتصاد-مقاومتی-تنها-راه-درمان-مشکل-اقتصادی-کشور-است

امام جمعه موقت زنجان گفت: ایران تهدیدی برای استکبار جهانی ، اسرائیل کودک کش و دشمنان دین اسلام است.

به گزارش موج رسا; حجت‌الاسلام سید رضا موسوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)با بیان اینکه تقوا اگر الهی باشد ثابت و ماندگار خواهد شد ، اظهار کرد: ائمه جمعه در سراسر کشور مردم را به رعایت همه جانبه تقوای الهی دعوت می کنند.

 وی با اشاره به اینکه اگر تقوا الهی نباشد غدیر فراموش می شود و با دو ماه فاصله بعد از رحلت پیامبر اکرم (ص)بیگانگان را جایزین حضرت علی(ع) کردند، تصریح کرد:حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) هر دو مظلوم واقع شده اند مظلومیت حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س)و فرزندان آن دو بزرگوار موجب شده است شیعیان در طول تاریخ مظلوم واقع شوند.

امام جمعه موقت زنجان به رویداد های هفته جاری اشاره کرد و افزود: امام خمینی (ره) در سال 1357 این بنیاد را تشکیل دادند و در این راستا تاکنون خدمات شایانی به مردم انجام شده است.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه 14اسفند روز جشن نیکوکاری است، خاطرنشان کرد: ملت ایران سال گذشته در عرض یک روز 70میلیارد تومان در جشن نیکو کاری به افراد بی بظاعت کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی شده است برای سالجاری 100میلیارد تومان در جشن نیکو کاری برای افراد بی بظاعت کمک رسانی شود، خاطرنشان کرد: در زنجان 20هزار خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

 خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه 15اسفند روز درخت کاری است و سفارش شده طی این هفته نهال کاری بیشتر انجام شود، اظهار کرد: هفته منابع طبیعی طی این هفته آغاز می شود.

امام جمعه موقت زنجان به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و افزود:رهبر معظم انقلاب به اقتصاد مقاومتی تاکید فراوانی کرده اند و گفته اند من مردم  و دولت را برای عمل کردن به اقتصاد مقاومتی سفارش کرده و می کنم.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه دولت و ملت تلاش کنند تا عزت مملکت حفظ شود، تصریح کرد:  تنها راه درمان مشکل اقتصاد کشور اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به اینکه یهود و صهیونیست از دیدگاه قرآن دشمنان مسلمانان هستند، افزود: شیطان بزرگ از دیدگاه امام راحل و مقام معظم رهبری آمریکا است که باید اجازه نداد دشمنان به اهداف خود برسند.

امام جمعه موقت زنجان با بیان اینکه ایران اسلامی هیمنه آمریکا را تحت سوال برده و در مقابل استکبار جهانی ایستاده است، افزود: وظیفه داریم در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.

انتهای پیام / 

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *