logo
امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۵۷
امام علی(ع):زاهد در دنیا کسی است که حرام بر صبرش غلبه نکند، و حلال از شکرش باز ندارد(تحف العقول : ص 200 )
[ 2020/8/15 ] [ 25 ذو الحجة 1441 ]
شناسه خبر : ۷۷۶۸

كشف بيش از 123 هزار ليتر روغن موتور احتكار شده در زنجان/ تدام اجرای طرح پاكسازي مناطق آلوده در زنجان

كشف-بيش-از-123-هزار-ليتر-روغن-موتور-احتكار-شده-در-زنجان-تدام-اجرای-طرح-پاكسازي-مناطق-آلوده-در-زنجان-

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از كشف بيش از 123 هزار ليتر روغن موتور احتكار شده به ارزش 15 ميليارد ريال در استان زنجان خبر‌داد.

جعفر كردلو در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: در پي كسب خبري مبني بر احتكار روغن موتور بلافاصله موضوع در دستور كار ماموران پليس آگاهي شهرستان ايجرود قرار گرفت.

وي تصريح كرد‌: با اقدامات اطلاعاتي صورت گرفته، انبار کالاهای احتکار شده در شهر "زرين آباد" شهرستان ايجرود شناسائي و پس از هماهنگي با مراجع قضائي و با همكاري اداره تعزيرات از آن بازدید شد.

جانشين فرمانده انتظامي استان زنجان ابراز کرد: ماموران در بازرسي از اين انبار، بيش از 123 هزار ليتر روغن موتور احتكار شده به ارزش بيش از 15 ميليارد ريال كشف کردند.

وی گفت: پليس با كساني كه بخواهند در بازار اختلال ايجاد كرده و با احتكار مايحتاج مردم ، قيمت ها را بالا ببرند برابر قانون قاطعانه برخورد مي كند.

کردلو در ادامه با اشاره به اجرای طرح پاكسازي مناطق آلوده در زنجان خاطر نشان کرد: طرح پاکسازی مناطق آلوده در زنجان در زنجان به صورت مستمر انجام می‌شود.

وی از دستگيري 7 معتاد و توزيع كننده مواد مخدر در زنجان عنوان کرد: در راستاي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاكسازي مناطق آلوده از لوث معتادان و فروشندگان مواد مخدر عمليات منسجم پليسي در دستور كار قرار گرفت.

وی ابراز کرد: در اين عمليات 5 نفر معتاد تابلو و 2 نفر فروشنده و توزيع كننده مواد مخدر دستگير و مقاديري مواد مخدر ،آلات استعمال و توزين كشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: اين اقدام پليس باعث رضايت شهروندان و ارتقاء سطح امنيت اجتماعي شهرستان را در پي داشت و تداوم اجراي اين طرح در دستور كار پليس قرار دارد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *