گروه:سیاسی
ساعت :  ۱۰:۳۰ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ شناسه خبر : ۷۷۲۸
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:
تعلل دولت در شفافیت حقوق مدیران و مسئولان پذیرفتنی نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تعلل دولت درخصوص اجرای قانون شفافیت حقوق مدیران و مسئولان پذیرفتنی نیست.

به گزارش موج رسا; به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان گفت: بارها در خصوص راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان به دولت تذکر داده شده است.

تعلل دولت در شفافیت حقوق مدیران و مسئولان پذیرفتنی نیست

سلیمی با اشاره به اینکه دولت موظف به اجرای قانون راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان است، اظهار کرد: علیرغم اینکه بیش از یک سال می‌شود که از زمان اجرای این قانون می گذرد، ولی دولت هنوز آن را عملیاتی نکرده است که این تعلل دولت در شفافیت حقوق مدیران و مسئولان پذیرفتنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه امروز در بسیاری از زمینه ها نیازمند شفاف سازی هستیم، بیان کرد: باید علاوه بر موضوع حقوق و مزایا، درخصوص سفرهای خارجی مدیران و نمایندگان و زمان حضور در محل کار و مرخصی‌ها نیز شفافیت وجود داشته باشد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در بسیاری از کشورها که موضوع شفافیت را اجرا می کنند، تمام امور و حتی هزینه های سفر روشن است اما در ایران متاسفانه حتی ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس اطلاع دقیقی از این موضوع نداریم که مدیران چه روزها و چه ساعتی در محل کار حضور دارند.

دولت به دنبال انحراف اذهان عمومی از قانون شفاف سازی حقوق مدیران است

سلیمی با تاکید بر اینکه متاسفانه دولت اقدام اساسی در این زمینه انجام نداده است و برای منحرف کردن افکار عمومی از این موضوع به طرح مسائل غیر ضروری نظیر کنسرت، حضور بانوان در ورزشگاه، تلگرام و برجام می‌پردازد، گفت: با بیان این موضوعات به دنبال منحرف کردن اذهان عمومی هستند ولی مردم در روزهای اخیر هوشیار شده و فهمیده اند که بیان این مسائل مشکلی را برطرف نمی کند و مشکلات اساسی مردم در حوزه‌های مختلف نظیر اشتغال، تورم، رکود و... همچنان باقی است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز مردم به خوبی دریافته‌اند که دولت برنامه مشخصی در حوزه اقتصاد ندارد؛ حتی قطعی برق هم که در هفته‌های اخیر در مناطق مختلف کشور وجود دارد ناشی از کوتاهی مسئولان در زمینه تأمین انرژی برق در سال‌های اخیر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
1 + 1 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات