logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۶۷
معاون استاندار زنجان:

جامعه نیازمند افزایش نشاط و شادابی است/ضرورت جلوگیری از فروش کالاهای محترقه چینی

جامعه-نیازمند-افزایش-نشاط-و-شادابی-است-ضرورت-جلوگیری-از-فروش-کالاهای-محترقه-چینی-

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با تاکید بر افزایش نشاط و شادی در جامعه، گفت : دولت اعتقاد دارد که نشاط در بین جوانان و مردم باید افزایش یابد.

به گزارش موج رسا; سید بیوک موسوی ظهر امروز در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه با ارتقا نشاط اجتماعی در بین افراد جامعه به ویژه جوانان، شاهد افزایش موفقیت در بخش ‌های مختلف جامعه خواهیم شد، اظهار کرد: جامعه نیازمند افزایش نشاط و شادابی است.

وی با بیان اینکه دستگاه ها و نهادها باید از تمام ظرفیت های خود برای امید آفرینی در جامعه استفاده کنند و این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است، بیان کرد: از دستگاه های اجرایی توقع می رود که با برگزاری برنامه های مختلف، از ظرفیت های خود برای آموزش و ترویج محتواهای مورد نیاز در امور فرهنگی و اجتماعی بهره بگیرند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه مردم به شادی و نشاط نیاز دارند و باید متولیان برنامه های فرهنگی نشاط را در جامعه احیا کنند، اظهار داشت: جامعه امروز نیازمند شادابی و نشاط است.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت جمع آوری متکدیانی از شهر، تصریح کرد: فرمانداری زنجان مسوولیت جمع آوری متدکیان را برعهده بگیرد.

وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهدا باید در جامعه گسترش پیدا کند، گفت: امنیت امروز ایران مرهون رشادت های رزمندگان مدافع حرم است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان با بیان اینکه همان طور که در مناسبت ها و عزاداری محرم همه دستگاه ها بسیج می شوند، بایستی همه دستگاه ها برای زمینه سازی نشاط در جامعه بسیج شوند، افزود: جامعه نیازمند افزایش نشاط و شادابی است.

موسوی با بیان اینکه باید کمک کنیم فرهنگ کتابخوانی در جامعه نهادینه شود، بیان کرد: کتابخوانی مساله مهمی است که توسعه و ترویج آن ضروری است.

وی با بیان اینکه باید از فروش کالاهای محترقه چینی در بازار جلوگیری شود، بیان کرد: در بحث شادابی نشاط جامعه نباید به بحث چهارشنبه سوری به عنوان برنامه پرنشاط توجه شود.

پایان پیام/پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *