logo
امروز : سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/2 ] [ 18 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۷۴۱۹
رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

تقدیر بسیج رسانه از آثار برتر حجاب و عفاف/بانوان رسانه ای زنجان تا 25 تیر آثار خود را ارائه کنند

تقدیر-بسیج-رسانه-از-آثار-برتر-حجاب-و-عفاف-بانوان-رسانه-ای-زنجان-تا-25-تیر-آثار-خود-را-ارائه-کنند

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این زمینه تقدیر کند.

عبدالله جعفری امروز در گفت و گو با خبرنگارموج رسا; ، اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به مناسبت هفته حجاب و عفاف از آثار برتر در این حوزه با موضوعات و رویکردهای ارائه شده تقدیر به عمل آورد.

وی با بیان اینکه علاقه مندان خواهر فعال در حوزه رسانه استان زنجان می توانند در این جشنواره شرکت کنند، افزود: مهلت ارسال آثار منتشر شده تا 25 تیرماه سال جاری است و به آثار برتر جوایزی اهدا می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: این جشنواره با رویکردهای گرامیداشت قیام گوهرشاد و یادآوری کشتار بی رحمانه 2 هزار نفر توسط عمال رضاخانی و بلند کردن فریاد مظلومیت مدافعین حجاب در صحن گوهرشاد  برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان یادآور شد: همچنین جامعه،حریم خصوصی نیست،لباس پوشیدن در خیابان یک مسئله شخصی نیست و سلب امنیت روانی و آرامش خانوادگی حق انتخاب نیست از دیگر رویکردهای این جشنواره محسوب می شود.

جعفری با اشاره به دیگر رویکردهای این برنامه، بیان داشت: همچنین علاقه مندان می توانند آثار خود را در موضوعات نقش حجاب و عفاف در کاهش آسیب های اجتماعی،آسیب شناسی حجاب زنان در عصر حاضر،حجاب و عفاف از منظر قرآن،روایات وادیان مختلف،حجاب از منظر روان شناسی،کنترل نگاه مردان در جامعه و تاثیر آن بر انتخاب پوشش زنان،ارتباط پوشش با سلامت جامعه،خانواده،فرزندان و آرامش فرد،اثرات بدپوششی بر سلامت روانی شهروندان و فلسفه حقیقی پوشش و حجاب به سازمان بسیج رسانه استان زنجان ارسال کنند.

وی گفت: آثار ارائه شده به این جشنواره صرفا باید در تیرماه سال جاری در یکی از نشریات، مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان زنجان منتشر شده باشد.

وی ادامه داد: همه بانوان فعال رسانه‌ای استان آثار خود در زمینه عفاف‌ و حجاب در قالب گزارش، مستند، مقاله و عکس به سازمان بسیج رسانه استان ارائه کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان زنجان تصریح کرد: پس از داوری آثار ارسال شده به دبیرخانه جشنواره به برترین آثار جوایز نفیسی از سوی بسیج رسانه اهدا می‌شود.

وی در مورد نحوه ارسال آثار به دبیرخانه گفت: علاقه‌مندان برای ارسال آثار می‌توانند از طریق www.zanjanfestival.ir، ایمیل Zanjanfestival@Gmail.com ، پیام رسانهای ایتا و سروش با شماره 09195811691 و یا تحویل به صورت حضوری به آدرس زنجان - سه راه امجدیه - کانون فرهنگی امام علی (ع) - طبقه دوم - سازمان بسیج رسانه اقدام کنند.

جعفری ادامه داد: اصحاب رسانه برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 33552240 و 33062117 در تماس باشند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *