logo
امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/9 ] [ 25 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۷۳۳۸
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان:

بار بیش از 50 درصد حوزه درمان و آموزش در زنجان به دوش بیمارستان آیت‌الله موسوی است/ آموزش و پژوهش اولویت نخست دانشگاه علوم پزشکی زنجان

بار-بیش-از-50-درصد-حوزه-درمان-و-آموزش-در-زنجان-به-دوش-بیمارستان-آیت‌الله-موسوی-است-آموزش-و-پژوهش-اولویت-نخست-دانشگاه-علوم-پزشکی-زنجان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: بار بیش از 50 درصد حوزه درمان و آموزش در زنجان به دوش بیمارستان آیت‌الله موسوی است.

به گزارش موج رسا; پرویز قزلباش با اشاره به انتصابات جدید در دانشگاه علوم پزشکی زنجان اظهار کرد: براساس برنامه استراتژیک دانشگاه و موقعیتی که افراد در تیم دارند و نقش ایفا می‌کنند، همه دانشگاه جزء این تیم هستند.

وی بیان کرد: براساس شرایط زمانی، فردی و سیاست‌هایی که اعمال می‌شود افراد در یک تیم نقش ایفا می‌کنند و مهم این است که تیم به نتیجه برسد و وقتی تیم به نتیجه رسید مشخص است که همه افراد تیم در کسب این موفقیت دخیل بودند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه یک فرد به تنهایی نمی‌تواند همه وظائف را انجام دهد، افزود: یک فرد نماینده یک مجموعه است و نقشی که ایفا می‌کند مثل یک مربی و هدایتگر است.

وی تصریح کرد: اگر امروز دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این جایگاه قرار دارد حاصل زحمات و تلاش‌های تمامی همکاران مجموعه دانشگاه است و در این راستا قدردان زحمات تک تک همکاران هستیم.

قزلباش با بیان اینکه مسئولیت بزرگ بیمارستان آیت‌اله موسوی به عنوان بزرگترین بیمارستان استان حائز اهمیت است، ابراز کرد: بار بیش از 50 درصد از حوزه درمان و آموزش در این بیمارستان است که امیدواریم جلیلوند رئیس جدید این بیمارستان برنامه‌ریز و پیگیر در این سمت موفق باشند.

وی در تشریح انتخاب جعفری و پیامی به عنوان مدیر دانشکده‌های بهداشت و پرستاری، اظهار کرد: براساس دید بنده در کارهای مدیریتی باید بانوان را جدی گرفت، به آنها اعتماد و و از آنان حمایت کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان عنوان ککرد: حدود 60 درصد از جمعیت کارکنان و 50 درصد از اعضای هیأت علمی دانشگاه، بانوان هستند.

وی با بیان اینکه باید مدیران خوب را کشف و از کارآیی آنها استفاده کرد تاکید کرد: در کار مدیران بیمارستان‌ها و دانشکده‌ها هیچ دخالتی صورت نمی‌گیرد و مسائل دانشکده و بیمارستان‌ها در همان جایگاه با اطلاع و مساعدت ریاست و معاونین برطرف خواهد شد.

به گفته قزلباش اولویت اول دانشگاه بحث آموزش و پژوهش است و اگر در حیطه‌های دیگر، بحث مدیریت منابع به طور جدی پیگیری می‌شود، برای هدایت به سوی حوزه آموزش و پژوهش است.

وی با بیان اینکه افرادی که در مسند هستند به خوبی و باقوت در پیشبرد اهداف مجموعه تحت مدیریت خود بکوشند، تاکید کرد: باتوجه به مشکلات و محدودیت منابع، فعالیت‌های دانشگاه با موفقیت و با روند رو به رشد ادامه یابد.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *