logo
امروز : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/4 ] [ 20 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۷۳۳
همزمان با سراسر کشور؛

16 سامانه ثبت تخلف در استان زنجان به بهره برداری رسید

16-سامانه-ثبت-تخلف-در-استان-زنجان-به-بهره-برداری-رسید

همزمان با افتتاح 560 دستگاه سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور با حضور معاون رئیس جمهور،16 سامانه ثبت تخلف در استان زنجان به بهره برداری رسید.

به گزارش موج رسا; "کلیم الله وثوقی"مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در مراسم افتتاح فاز نخست طرح ملی تجهیز راه های شریانی به سامانه های هوشمند عبور و مرور جاده ای اظهار داشت: خوشبختانه در راهداری از سال های قبل زنجان از استان های خوب از نظر تجهیزات و منابع انسانی بوده است.

وی افزود: با ادغام راهداری با اداره کل حمل و نقل و پایانه ها،هم افزایی خوبی صورت گرفته است که این امر موجب مدیریت واحدی شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه در این هم افزایی در کنار کارهای اجرایی و فیزیکی بخش نرم افزاری نیز تقویت شده است، گفت:منابع انسانی از سرمایه های هر سازمانی محسوب می شود که در بخش راهداری در استان زنجان،اداره کل راهداری و حمل و نقل از نظر تجهیزات و فضاهای اداری و منابع انسانی به خوبی ادغام شدند.

وی بر ضرورت توجه به منابع انسانی تاکید کرد و گفت: سرمایه انسانی آسیب پذیر است که باید به این مقوله نیز توجه ویژه شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ادامه داد: دستگاه های امدادی استان در فصل زمستان همکار اداره کل راه و شهرسازی بوده اند و تعامل بین دستگاه های اجرایی در این زمینه مطلوب است.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *