logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۱۹
معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان:

آماده سازی 760 کلاس برای اسکان نوروزی در زنجان

آماده-سازی-760-کلاس-برای-اسکان-نوروزی-در-زنجان

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه ثبت نام از فرهنگیان برای اسکان نورزوی از هفته گذشته آغاز شده است، گفت : ۷۶۰ کلاس برای اسکان نوروزی در زنجان آماده سازی شده است.

یعقوبعلی عبادی در گفت‎وگو با  موج رسا; اظهار داشت: طرح اسکان نوروزی تا 15 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد و افراد می توانند به دو صورت حضوری و ثبت نام در سایت نسبت به رزرو محل اقدام کنند.

وی با اشاره به ایجاد 14 پایگاه برای ثبت نام حضوری از مراجعه کنندگان در سطح استان تصریح کرد: پذیرش در این پایگاه ها به صورت شبانه روزی بوده و از 25 اسفند ماه تا پایان روز 14 فرورودین ماه آماده پذیرش افراد هستند.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 33 هزار نفر در مراکز اقامتی استان پذیرش شده اند، خاطرنشان کرد: در نوروز امسال برای اسکان بیش از 4 هزار خانواده تمهیدات لازم پیش بینی شده است.

وی با اشاره به افزایش کیفیت مراکز اسکان نوروزی ابراز کرد: مراکز اسکان سطح ج در زنجان به طور کلی حذف و مراکز اسکان استان در سطح الف و ب با اخذ هزینه 190 هزار ریال برای هر اتاق در مدارس اسکان سطح الف و ۱۵0 هزار ریال برای اسکان سطح ب آماده ارائه خدمت به فرهنگیان است.

عبادی در ادامه با اشاره به نسب بنرهای اطلاع رسانی در راستای اطلاع رسانی به مسافران گفت: در میادین شهر بنرهایی نیز برای ارائه راهنمایی به مسافران نصب می‎شود و علاوه بر این موضوع سعی شده است تا در پایگاه‎های اسکان با ارائه بروشور اطلاعات مکانهای گردشگری استان در اختیار افراد قرار داده شود.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به آغاز ثبت نام اینترنتی از 5 اسفند ماه سال جاری خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند با مراجعه به eskan.medu.ir   نسبت به رزرو مکان اقدام کنند./ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *