logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۱۴۳
سرپرست امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان:

بازاریابی، مشکل اصلی تعاونی‌های زنجان برای فروش محصولات است/ کمتر از یک چهارم تعاونی‌های به ثبت رسیده استان زنجان فعالند

بازاریابی،-مشکل-اصلی-تعاونی‌های-زنجان-برای-فروش-محصولات-است-کمتر-از-یک-چهارم-تعاونی‌های-به-ثبت-رسیده-استان-زنجان-فعالند-

سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برنامه ریزی برای راه اندازی تعاونی های صادراتی در این استان خبر داد و گفت: در زمان حاضر بازاریابی، مشکل اصلی تعاونی های زنجان برای فروش محصولات است.

به گزارش موج رسا; علی پاک منش با اشاره به مشکلات تعاونی‌ها اظهار کرد: هم اکنون شمار زیادی از دانش آموختگان مدیریت بازرگانی جویای کار در استان وجود دارد که ما نتوانسته ایم بستر مناسبی برای بهره مندی از ظرفیت آنها ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: با ایجاد شرکت های تعاونی خدمات بازرگانی داخلی و خارجی می توان مشکل اصلی در زمینه بازاریابی و فروش محصولات شرکت های تعاونی در استان را حل کرد.

پاک منش به ضرورت آموزش مستمر فعالان بخش تعاون در استان اشاره کرد و افزود: در صدد هستیم تا برنامه های این حوزه را در سال جاری از حالت کلیشه ای و سنتی خارج و یک نوآوری در حوزه آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی ها را عملیاتی کنیم.

وی با بیان اینکه در سال جاری برای حدود 20 هزار نفر ساعت از فعالان تعاونی ها دوره های آموزشی پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ تعاون، کار گروهی و کارآفرینی از طریق برگزاری همایش ها، سمینارها و رویدادهای ترویجی و آموزشی در دستور کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است.

به گفته سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بیش از چهار هزار تعاونی در این استان به ثبت رسیده است ولی در زمان حاضر 969 شرکت تعاونی فعالند. این تعاونی ها زمینه اشتغال بیش از 11هزار نفر را فراهم کرده اند.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *