logo
امروز : شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/6/19 ] [ 9 ذو القعدة 1442 ]
شناسه خبر : ۷۱۱۸
مدیرعامل شرکت غله استان زنجان:

بیش از 201 تن برنج به منظور تنظیم بازار در استان زنجان توزیع شد

بیش-از-201-تن-برنج-به-منظور-تنظیم-بازار-در-استان-زنجان-توزیع-شد

مدیرعامل شرکت غله استان زنجان با اشاره به میزان توزیع برنج در سطح استان زنجان گفت: از اول ماه رمضان تاکنون 201 تن برنج در سطح استان توزیع شد.

محمد ایزدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به توزیع برنج در استان زنجان اظهار کرد: به منظور تأمین شبکه مصرف و تنظیم بازار کالاهای اساسی و با هدف ایجاد ثبات نسبی در قیمت کالاهای موصوف، توزیع سراسری اقلام برنج از طریق شبکه فروش سراسری فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف سراسری و محلی انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح برنج مورد نیاز در انبار‌های شرکت غله ذخیره سازی شده است تاکنون بیش از 201 تن برنج با هماهنگی کمیسیون تنظیم بازار استان و همکاری سازمان‌های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت استان توزیع شده است.

مدیرعامل شرکت غله استان زنجان با اشاره به قیمت مصوب انواع برنج توزیع شده گفت: قیمت مصرف‌کننده برای برنج هندی 1121و برنج تایلندی هومالی به ترتیب برابر 5 هزار و 600 تومان و 3 هزار و 900 تومان است.

وی بیان کرد: از مجموع 201 تن برنج‌ توزیع شده 74 تن برنج هندی و 127 تن نیز برنج تایلندی هومالی بوده است.

ایزدی با بیان اینکه هیچ نگرانی در خصوص برنج مورد بازار وجود ندارد خاطر نشان کرد: این برنج‌ها در سطح همه شهرستان توزیع می‌شود و عملیات توزیع نیز همچنان ادامه دارد.

وی عنوان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی می‌توانند با شماره 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت استان جهت رسیدگی تماس بگیرند.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *