logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۰۹۳

مرکز جامع کنترل ترافیک شهری زنجان راه‌اندازی شد

مرکز-جامع-کنترل-ترافیک-شهری-زنجان-راه‌اندازی-شد

شهردار زنجان با اشاره به اینکه این مرکز در مدیریت شهر بسیار اهمیت دارد گفت: این مرکز با 50 میلیارد تومان اعتبار تجهیز شد.

به گزارش موج رسا; مسیح‌اله معصومی امروز در آیین افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهری زنجان با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: در این روز یاد شهدا را گرامی می‌داریم و روز آزاد سازی خرمشهر مایه عزت و سربلندی ملت ایران است.

وی ابراز کرد: مراکز کنترل ترافیک از جمله مراکزی هستند که معمولا با دو هدف تشکیل می‌شود و یکی از اهداف تشکیل این مرکز مدیریت ترافیک جاری در سطح شهر است.

شهردار زنجان بیان کرد: دومین هدف این مرکز در تصمیم سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها این مرکز کنترل می‌تواند آمار‌های دقیقی از وضعیت تردد‌ها و وضعیت ترافیک شهر در نقاط مختلف در اختیار ما قرار دهد تا در مدیریت شهری تصمیم‌های منطقی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه از تجهیزات مدرن در مرکز کنترل ترافیک شهری زنجان استفاده شده است افزود: نزدیک به 5 میلیارد تومان برای تجهیزات این پروژه هزینه شده است.

معصومی با بیان اینکه راه اندازی این مرکز در زنجان سبب تسهیل ترافیک و مدیریت شهری می‌شود تصریح کرد: امروز مدیریت علم مدیریت شهری امروز به یک امر مهمی تبدیل شده و مدیریت شهرها باید به سمت توسعه مدیریت هوشمند سازی بروند.

وی با بیان اینکه مسئله ترافیک یکی از مهمترین موضوع مورد توجه در شهرهای رو به رشد و توسعه یافته است ابراز کرد: همه بدنبال این هستند که در دوره مدیریتی خود از ابزار مدیریت هوشمند استفاده کنند.

شهردار زنجان با بیان اینکه مسئله ترافیک از سوی مدیران استانی و شهری نیاز به توجه خاصی را می‌طلبد بیان کرد: شهراری هم در کنار پلیس در ایجاد بستر‌های ترافیکی در جهت بهبود عبور و مرور و هم کمک به ترددهای شهروندان تلاش‌هایی را انجام می‌دهد.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *