logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۷۰۶۳
شهردار زنجان:

اتمام پروژه‌های نیمه تمام از برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری زنجان است/ برای تعیین تکلیف پروژه سبزه میدان فرصت 10 روزه می‌خواهیم

اتمام-پروژه‌های-نیمه-تمام-از-برنامه‌های-اولویت‌دار-شهرداری-زنجان-است-برای-تعیین-تکلیف-پروژه-سبزه-میدان-فرصت-10-روزه-می‌خواهیم

شهردار زنجان گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام یکی از برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری زنجان است.

به گزارش موج رسا; مسیح‌الله معصومی امروز در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان با بیان اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام یکی از برنامه‌های شهرداری زنجان است، اظهار کرد: در همین راستا به مناطق ابلاغ کردیم تا پروژه‌های نیمه تمام خود را اجرا کنند.

وی با اشاره به معضل سد معبر در شهر زنجان ابراز کرد: در همین راستا جلسات مشترکی با نیروی انتظامی، فرمانداری و اماکن برگزار شده و به نظرم تا زمانی که روند با این اجرائیات باشد، این کار به سرانجام نمی‌رسد.

شهردار زنجان با اشاره به انتشار برخی تصاویر در فضای مجازی در خصوص درز انقطاع با عنوان ترک مربوط به پل سیدالشهدا خاطرنشان کرد: درز انقطاع معمولا دو سه ماه بعد با ورق بتنی پوشش داده می‌شود و قرار بود این کار ظرف 10 روز به اتمام برسد اما به دلیل بارندگی‌های اخیر این اتفاق رخ نداد و پل نیز شب گذشته بازگشایی شده است.

وی با اشاره به طولانی شدن روند اجرای پروژه سبزه میدان گفت: قرار بود یک سری طرح آماده‌سازی شود و به کمیسیون ارجاع داده شود، بخشی از کار را مشاور ما نتوانست تحویل دهد ما سوم خرداد طرح خود را ارائه می‌دهیم، اما درخواست داریم یک فرصت 10 روزه نیز به ما بدهند که پس از آن اجرایی شود.

معصومی با تاکید بر اینکه ما به دنبال تجاری‌سازی در طرح سبزه‌میدان نیستیم، ادامه داد: در واقع سطح و سطوح پیاده راه در حد همان گودبرداری ساخته شده و تجاری سازی نیز در زیرزمین خواهد بود.

وی با بیان اینکه گوبرداری‌های انجام شده در گذشته غیراصولی بوده است، خاطرنشان کرد: معاون عمرانی استاندار زنجان این قول را داده که پس از ارائه طرح در مدت یک هفته کمیسیون ماده 5 را تشکیل و رای را صادر کند.

شهردار زنجان در مورد اجرای طرح سبزه میدان بر اساس طرح تفصیلی اظهار کرد: اگر ما این کار را انجام دهیم، همه آن موارد باید کنار گذاشته و فضای سبز را انجام دهیم و برای تامین بودجه نیز چون محوطه‌سازی است به سهولت قابل تامین است.

وی با اشاره به اینکه راه دوم مواجهه با طرح سبزه‌میدان کم کردن سطح و سطوح تجاری‌سازی مجموعه در حد خاکبرداری‌های فعلی است، گفت: ما حداقل پول زمین خریداری شده در اینجا را نمی‌خواهیم، اما چون برای احداث نیازمند اعتبار هستیم نظر ما این است که که در فضای گودبرداری شده، باید تجاری بسازیم و برای این کار ما گفته‌ایم سرمایه‌گذار طراحی اولیه را انجام دهد.

معصومی با تاکید دوباره بر فرصت دادن 10 روزه برای اجرای پروژه سبزه میدان عنوان کرد: اگر ما از فردا طرحی را اجرایی کنیم، فقط سطح‌سازی می‌کنیم و فرصت تجاری‌سازی نخواهیم داشت.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *