logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۶۹۹۲
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان:

شهرک صنعتی سلطانیه امسال به بهره‌برداری می‌رسد/ بدنبال اخذ مجوز زیست محیطی شهرک شماره 4 زنجان هستیم

شهرک-صنعتی-سلطانیه-امسال-به-بهره‌برداری-می‌رسد-بدنبال-اخذ-مجوز-زیست-محیطی-شهرک-شماره-4-زنجان-هستیم

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان با اشاره به آغاز عملیات زیر ساختی شهرک شماره 4 زنجان گفت: در حال حاضر به دنبال اخذ مجوز‌های زیست محیطی این شهرک هستیم.

امیرحمید‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در خصوص استقرار شهرک‌های صنعتی جدید در سطح استان اظهار کرد: تمام مصوبه‌هایی که در این خصوص داشتیم عملا در سطح استان انجام دادیم.

وی افزود: شهرک صنعتی شماره 4 تنها شهرک است که باقی مانده و امسال وارد عملیات زیرساخت‌های آن شدیم و به دنبال اخذ مجوز‌های زیست محیطی آن هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان بیان کرد: شهرک شماره 4 زنجان در روستای درلیک که از توابع شهرستان زنجان بوده که هنوز اقدامات آنچنانی در احداث آن صورت نگرفته است.

وی با اشاره به احداث 103 هکتاری شهرک صنعتی شهرستان سلطانیه بیان کرد: عملیات زیرساختی این شهرک انجام شده و امسال این شهرک افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

حمید‌نیا با اشاره به وضعیت ناحیه صنعتی ظریفان که در نزدیکی عوارضی زنجان- تهران احداث می‌شود گفت: امسال عملیات اجرایی ساخت سازه‌های این ناحیه صنعتی نیز انجام می‌شود.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *