ساعت :  ۱۳:۱۳ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ شناسه خبر : ۶۹۷۵

ایوانکا ترامپ به همراه جرد کوشنر در مراسم افتتاحیه سفارت آمریکا در قدس حضور داشتند و تصاویری از آنها در حال لبخند زدن در کنار مقامات رژیم صهیونیستی منتشر شد.

به گزارش موج رسا; روز گذشته نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه جنایات وحشیانه خود حدود 60 فلسطینی را به شهادت رسانده و بیش از 2700 نفر را مجروح کردند و در همین حال ایوانکا ترامپ به همراه جرد کوشنر در مراسم افتتاحیه سفارت آمریکا در قدسحضور داشتند و تصاویری از آنها در حال لبخند زدن در کنار مقامات رژیم صهیونیستی منتشر شد و در این میان تصویر صفحه نخست روزنامه «نیویورک دیلی نیوز» که کشتار فلسطینیان را در کنار لبخند ایوانکا ترامپ به تصویر کشیده است مورد توجه رسانه‌ها و کاربران رسانه‌های اجتماعی قرار گرفت.

سلاخی کودکان فلسطینی و لبخند ایوانکا ترامپ+ تصاویر

این روزنامه آمریکایی تیتر نخست خود را اینگونه نوشته است: در حالی که 55 نفر در نوار غزه قتل‌عام شده‌اند اما ایوانکا در حال لبخند زدن در مراسم افتتاحیه سفارت در بیت‌ المقدس(قدس اشغالی) است.

سلاخی کودکان فلسطینی و لبخند ایوانکا ترامپ+ تصاویر

این دو تصویر روز گذشته به طور همزمان گرفته شده‌اند؛ در حالی که نظامیان متجاوز صهیونیست در حال کشتار فلسطینیان هستند دختر رئیس جمهور آمریکا در مراسم افتتاحیه سفارت این کشور در قدس، در حال لبخند زدن است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
1 + 4 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات