logo
امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/27 ] [ 15 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۶۹۳
رئیس فدراسیون ووشو :

ووشو به المپیک بسیار نزدیک شده است

ووشو-به-المپیک-بسیار-نزدیک-شده-است

رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه ووشو به المپیک بسیار نزدیک شده است، گفت: ما در تلاشیم تا ووشو را وارد المپیک کنیم و برای این کار به دنبال گسترش آن در کشور هستیم.

به گزارش موج رسا; مهدی علی‌نژاد ظهر امروز در مجمع انتخابات هیات ووشو استان زنجان  با بیان اینکه  فدراسیون ووشو در سال‌های اخیر با کسب موفقیت و افتخارات متعدد از سوی ملی ‌پوشان خود در تیم ‌های ملی زنان و مردان در عرصه‌ های آسیایی و جهانی، توانش را اثبات کرده است، اطهار کرد: ووشو در سال های اخیر یکی از موفق ترین رشته های ورزشی ایران بوده که همواره به مدال آوری آن امید زیادی داریم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه توسعه پایدار و متوازن در ووشو کشور شکل گرفته است، افزود: تلاش می‌کنیم با حمایت وزارت ورزش و عملی شدن برنامه هایمان٬ در بازی های آسیایی، و بازی های کشورهای اسلامی برای ایران بازهم افتخارآفرین شویم.

رئیس فدراسیون ووشو با بیان اینکه تیم ملی ووشو امسال سال پرباری داشت به طوری که ووشوکاران در هر رقابتی موفق به کسب مدال شدند، تصریح کرد: در حال حاضر ووشوی ایران یکی از مدعیان آسیاست و می توانیم به جرات بگوییم که بعد از چین، تیم ووشوی ایران هم به عنوان یک حریف قدرتمند شناخته شده‌است.

علی‌نژاد با بیان اینکه ما در تلاشیم تا ووشو را وارد المپیک کنیم و برای این کار به دنبال گسترش آن در کشور هستیم، گفت: ووشو به المپیک بسیار نزدیک شده است.

وی با بیان اینکه آینده این رشته را بسیار روشن می‌بینم، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم موفقیت ‌های خوبی در تمام عرصه های فراملی به دست آوریم.

رئیس فدراسیون ووشو شهرستان خرمده را چشمه جوشان ووشو استان زنجان دانست و بیان کرد: ووشو کاران استان زنجان از موفق ترین ووشو کاران کشور هستند.

گفتنی است، مجمع انتخابات هیأت ووشوی استان زنجان ظهر امروز در سالن جلسات اداره‌کل ورزش و جوانان استان با حضور مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشوی کشور، علی جوان مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، نماینده اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان، نماینده باشگاه‌ها، نماینده مربیان آقا و خانم، نماینده داوران و نماینده ورزشکاران تشکیل و رامین موحدنیا با 15 رأی از تعداد 18 رای مأخوذه از بین غفار امانی و عباس کرامتی برای ریاست هیأت ووشوی استان زنجان کاندیدا شده بودند به مدت چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیأت ووشوی استان زنجان ابقا شد.

انتهای پیام/پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *