logo
امروز : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/3/8 ] [ 24 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۶۹۰
رئیس هیأت ووشوی استان زنجان:

توسعه کمی و کیفی ووشوی بانوان زنجان در اولویت است

توسعه-کمی-و-کیفی-ووشوی-بانوان-زنجان-در-اولویت-است

رئیس هیأت ووشوی استان زنجان با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی ووشوی بانوان زنجان در اولویت است، گفت: ووشو زنجان از قطب ‌های این رشته ورزشی در سطح کشور محسوب می‌شود.

به گزارش موج رسا; رامین موحدنیا ظهر امروز در مجمع انتخابات هیأت ووشو استان زنجان با بیان اینکه توسعه کمی و کیفی ووشوی بانوان در زنجان و شهرستان‌ های استان از اولویت ‌های مهم هیأت ووشوی استان است، اظهار کرد: توسعه و تجهیز سالن‌ های ووشو استان و همچنین شهرستان‌ های استان، برگزاری کلاس های آموزش داوری و مربیگری ساندا و تالو از اولویت‌ های دیگر هیأت ووشو استان زنجان است.

وی با بیان اینکه تلاش داریم تا با شناسایی استعدادهای برتر در رشته ووشو، جایگاه این رشته را هرچه بیشتر در استان و کشور ارتقا دهیم، اظهار داشت: هیأت ووشوی استان زنجان تصمیم به رشد این رشته ورزشی در بعد همگانی گرفته است

رئیس هیأت ووشوی استان زنجان با بیان اینکه ووشو زنجان از قطب ‌های این رشته ورزشی در سطح کشور محسوب می‌شود، افزود: با توجه به ارزیابی ‌های انجام گرفته ورزش ووشو استان زنجان در رده‌های بالای کشور قرار گرفته است.

موحدنیا با بیان اینکه در چند سال اخیر رویداد ‌های مهمی در زنجان برگزار شده است، گفت: تدوین برنامه و مدیریت خوب و استراتژیکی که در هیأت ووشوی استان حاکم است از جمله عوامل کسب موفقیت ‌های ووشوی استان زنجان است.

وی با بیان اینکه در یک دهه گذشته ووشوکاران زنجانی به مسابقات مختلف آسیایی و جهانی اعزام شده‌اند، تصریح کرد: توان بالای فنی ووشو‌کاران در استان زنجان وجود دارد.

رئیس هیأت ووشوی استان زنجان با تاکید بر توسعه فعالیت ‌های ووشو در زنجان و شهرستان‌ های تابعه، اظهار کرد: هیأت ووشوی استان زنجان نگاه ویژه و جدی به موضوع توسعه فعالیت ‌های ووشو در شهرستان ‌ها داشته است.

موحدنیا با اشاره به اینکه باید از ظرفیت حامیان مالی برای کسب موفقیت در ووشو استفاده شود، گفت: در این راستا باید از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های پیش‌بینی شده ووشو زنجان استفاده بهینه کرد.

وی با بیان اینکه ووشو باید به عنوان یک برند با توجه به ظرفیت ‌های بالای شهرستان‌های ابهر و خرم‌دره در این دو شهرستان مطرح و معرفی شود، بیان کرد: افتخارات زیادی در چند ساله گذشته برای ووشوی استان زنجان کسب شده است که قهرمانی در بخش ساندای بزرگسالان، نایب قهرمانی در تالو رده جوانان، قهرمانی در المپیاد و ستارگان بسیج کشور از جمله این افتخارات است.

انتهای پیام/پ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *