logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۶۸۸۲
شهردار زنجان:

ادارات نسبت به پرداخت مطالبات شهرداری بی‌توجه هستند/ درب شهرداری زنجان روی سرمایه‌گذاران باز است

ادارات-نسبت-به-پرداخت-مطالبات-شهرداری-بی‌توجه-هستند-درب-شهرداری-زنجان-روی-سرمایه‌گذاران-باز-است

شهردار زنجان با اشاره به مطالبات شهرداری زنجان از ادارات گفت: ادارات نسبت به پرداخت مطالبات شهرداری زنجان بی‌توجه هستند.

به گزارش موج رسا; مسیح‌الله معصومی امروز در همایش علل نارضایتی شهروندان از خدمات شهرداری‌های استان زنجان با اشاره به اینکه شهرداری ها مظلوم واقع شدند و این مظلومیت نیز به چندین عوامل و دلایل برمی‌گردد اظهار کرد: یکی از این عوامل به عدم اطلاع رسانی ما در این حوزه برمی‌گردد.

وی با بیان اینکه بیشتر نگاه‌ها به سمت شهرداری‌ها نگاه منفی است افزود: خیلی‌ها با پیش فرض منفی به سمت شهرداری نگاه می‌کنند و نگاه اهرم‌های نظارتی و بسیاری از مراجعه کنندگان به سمت این مجموعه منفی است.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه بیشترین اعتراضات نیز از شهرداری بین مردم به این دلیل است که بیشترین شهروندان فکر می کنند که صاحب کل اختیارات شهر با شهرداری است ابراز کرد: این تفکر در بین عموم مردم جا افتاده در حالی که خیلی از امورات شهری مربوط به شهرداری نیست.

وی با اشاره به اینکه امروز بسیاری از شهروندان متولی ساماندهی فاضلاب‌های شهری را شهرداری می‌دانند افزود: در حالی که شهرداری در این موضوع نقشی ندارد و متولی ساماندهی فاضلاب های شهری برعهده اداره کل فاضلاب استان است.

معصومی با اشاره به اینکه از طرفی عقب‌ماندگی‌های زیادی در حوزه شهری وجود دارد بیان کرد: توقعات از شهرداری زنجان بسیار بالا رفته ولی باید توقعات با امکانات و پتانسیلهای موجود منطبق باشد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه شهرداری بسیار گسترده بوده و از لحاظ ارائه خدمات بسیار وسیع است ابراز کرد: هر خدمتی نیز در مجموعه شهری در زمین می‌ماند نیز به شهرداری وصل می‌کنند.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه برخی از نهادها و مردم هم در برابر شهرداری به وظیفه خود عمل نمی‌کنند افزود: در سال گذشته از مجموع مطالبات عوارضی‌ها توانستیم تنها ۲۵ درصد را وصول کنیم با آن هم با تلاش‌های بسیار زیاد محقق شد.

وی با اشاره به مطالبات ادارات به شهرداری زنجان افزود: اکثر ادارات مطالبات خود به شهرداری را پرداخت نمی‌کنند.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *