logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۶۸۲۹
فرماندار شهرستان ایجرود:

کارگران مولد ثروت در جامعه هستند

کارگران-مولد-ثروت-در-جامعه-هستند

فرماندار شهرستان ایجرود کارگران را مولد ثروت در جامعه توصیف کرد و گفت: کارگران سرمایه اصلی کارخانه ها و کارگاه ها هستند که با تولید خود موجب افزایش ثروت در جامعه می شوند.

به گزارش موج رسا; اسماعیل بیات در جلسه تجلیل از کارگران و کارکنان نمونه شهرستان ایجرود با اشاره به اینکه در آموزه های دینی تاکید زیادی برای حمایت از کار و کارگر شده است، اظهار کرد: باید برای رفع مشکل اشتغال، معیشت و تامین رفاه این قشر زحمتکش تلاش مضاعف نمود .

وی خطاب به کارفرمایان شهرستان گفت: در هر کارگاهی که از ظرفیت افراد تحت پوشش بهزیستی استفاده کنند حق بیمه ۵ سال آن کارگر از طرف بهزیستی پرداخت خواهد شد.

نماینده عالی دولت در ایجرود همچنین در خصوص بکارگیری افراد تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان در کارخانه ها و صنایع شهرستان افزود: حق بیمه ۲ سال این کارگران را نیز کمیته امداد شهرستان پرداخت خواهد کرد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره بر ضرورت تحقق شعار سال عنوان کرد: توجه جدی به حمایت از کالای ایرانی می‌تواند نیاز داخل را به واردات کالای خارجی به حداقل برساند و از این طریق نیز مشکل اشتغال جوانان حل شود.

//س

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *