logo
امروز : یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/18 ] [ 5 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۶۷۷۹
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان:

بیش از 4 هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان زنجان رفع تصرف شد

بیش-از-4-هکتار-از-اراضی-ملی-و-طبیعی-استان-زنجان-رفع-تصرف-شد

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به مقابله با تصرفات اراضی ملی گفت: بیش از 4 هکتار از اراضی ملی و طبیعی در استان زنجان رفع تصرف شد.

منصور خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اجرای عملیات خلع ید فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان اظهار کرد: نیروهای این یگان در 2 مورد عملیات در نخستین ماه سال جاری موفق به خلع ید و رفع تصرف بیش از 4 هکتار به ارزش بیش از 41 میلیون ریال شدند.

وی تصریح کرد: با اجرای عملیات حفظ و حراست از عرصه ها، در 78 مورد از تصرف بیش از 333 هکتار جلوگیری شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به توقیف 19 دستگاه از ماشین آلات و ادوات تخریب اراضی ملی و طبیعی استان زنجان گفت: تعداد گزارش‌های وصولی مردمی در فروردین 97 را 153مورد بودند.

وی با بیان اینکه در این مدت 19 مورد پرونده مربوط به ماده 55 به ثبت رسیده است ابراز کرد: مساحت پرونده‌های تنظیمی در مراجع قانونی را بیش از 54 هکتار بوده است.

خسروی از اخراج ورود 250 واحد دامی غیرمجاز به عرصه‌ها در یک ماه اخیر در 2 عملیات مجزا توسط نیروهای این یگان خبر داد و گفت: تعداد نفرات بازداشتی برای حفظ و حراست از اراضی ملی و طبیعی استان زنجان در نخستین ماه سال جاری 5 مورد بوده است.

وی با بیان اینکه یک ماه اخیر یک مورد عملیات اطفا حریق گزارش شده است، ابراز کرد: متاسفانه 32 هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان در نخستین ماه زمستان سال گذشته در آتش سوخت.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *