logo
امروز : دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/4/19 ] [ 6 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۶۷۷۵
دادستان زنجان:

وضعیت منابع آبی استان زنجان حال روز خوشی ندارد/ آبیاری کشتزارها از فاضلاب شهری زنجانرود برای بهداشت شهروندان خطر دارد

وضعیت-منابع-آبی-استان-زنجان-حال-روز-خوشی-ندارد-آبیاری-کشتزارها-از-فاضلاب-شهری-زنجانرود-برای-بهداشت-شهروندان-خطر-دارد-

دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: وضعیت منابع آبی کشور و بویژه این استان حال روز خوشی ندارد و باید مسئولان برای این موضوع چاره اندیشی کنند.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام حسن مظفری با اشاره به وضعیت منابع آب استان اظهار کرد: همه ما مسئول هستیم، تا این وضعیت را ساماندهی و مدیریت کنیم.

وی افزود: آبیاری کشتزارها از فاضلاب شهری که در زنجانرود جاری است برای بهداشت شهروندان خطر دارد بنابراین همه مسئولان و متولیان این حوزه که با سلامت مردم سر و کار دارد باید تا رفع این مشکل موضوع را پیگیری کنند.

حجت الاسلام مظفری یادآوری کرد: چرا قانونگذاران، قانونی را تصویب کردند که در آن دارندگان چاه هایی که قبل از سال 85 حفر شده، می تواند صاحب پروانه بهره برداری شوند؟

وی خاطر نشان کرد: چند شب بعد از تصویب این مصوبه، مردم برای قرار گرفتن در لیست دریافت پروانه، شبانه به باغ ها و زمین های خود مراجعه و چاه حفر کردند.

حجت الاسلام مظفری تصریح کرد: این مسئله کمر کشور در حوزه آب را شکست و سبب شد کشاورزی به طور غیر اصولی افزایش یابد.

//س

انتهای پیام/

نظرات
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
زنجان رود از خطر عبور کرده در حالت فاجعه بار قرار دارد تمام باغات وسبزیجات حاشیه زنجان رود از پایس راه تهران تا مرز استان در محل قزل اوزن از شیرابه های شهرزنجان آبیاری می شود فاجعه است فاجعه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *