logo
امروز : پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
پیامبر اکرم (ص): رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى ريزد.
[ 2021/2/25 ] [ 13 رجب 1442 ]
شناسه خبر : ۶۶۵
معاون راهداری استان زنجان:

5 راه روستایی استان زنجان مسدود است/ بخشی از ناوگان راهداری استان زنجان نیازمند نوسازی است

5-راه-روستایی-استان-زنجان-مسدود-است-بخشی-از-ناوگان-راهداری-استان-زنجان-نیازمند-نوسازی-است

معاون راهداری استان زنجان با اشاره به بسته شدن راه برخی از روستاهای استان زنجان گفت: در حال حاضر 5 راه روستای استان زنجان مسدود است.

جواد یوسفی در گفت و گو با خبرنگا رموج رسا; با اشاره عملیات بازگشایی محورهای روستایی اظهار کرد: در حال حاضر اقدامات لازم برای بازگشایی محورهای روستایی در دست اقدام است.

وی تصریح کرد: برخی از محورهای روستایی که بازگشایی شده بود به دلیل کولاک دوباره بسته شده و در حال حاضر اقدام لازم برای بازگشایی این محور‌ها انجام می‌شود.

معاون راهداری استان زنجانبا اشاره به اینکه محور 4 روستا در شهرستان زنجان و یک روستا در سلطانیه بسته شده است افزود: اقدامات لازم برای بازگشایی این محورها امروز انجام می‌شود.

وی افزود: به غیر از این روستاها هیچ مشکلی در سایر روستا‌های استان زنان وجود ندارد.

معاون راهداری استان زنجان با اشاره به فرسوده بودن بخشی از ماشین آلات راهداری استان زنجان گفت: این مشکل در استان زنجان وجود دارد و ما در حال حاضر با مشکل کمبود اعتبارات در زمینه نوسازی ناوگان‌های راهداری داریم.

وی با بیان اینکه بخشی از ناوگانهای راهداری استان زنجان نیاز به نوسازی دارد گفت: در سال‌های اخیر به دلیل محدودیتهای اعتباری در زمینه نوسازی ناوگانهای راهداری اقدامات مناسبی انجام نشده است.

یوسفی با اشاره به اینکه خرابی دستگاه‌ها نیز در کندی عملیات بازگشایی محورهای روستایی بی‌تاثیر نیست خاطر نشان کرد: در حال حاضر دو دستگاه لودر خریداری شده و در شرف تحویل است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر نیز با مشکل محدودیت اعتباری در زمینه نوسازی داریم افزود: به دلیل همین مشکلات اقدامات خوبی در زمینه نوسازی انجام نمی‌شود.

معاون راهداری استان زنجان خاطر نشان کرد: هر ساله حدودا دو میلیارد برای نوسازی ماشین آلات راه دارخانه‌ها تخصیص می‌یابد که در برخی موارد نیز این میزان اعتبار تعلق نمی‌گیرد.

انتهای پیام/ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *